CKM ekstra: 5 piosenek na ostrą randkę, które poleca Blanka Lipińska

Nie mogliśmy nie wykorzystać potencjału, który drzemie w kreatywnej i pełnej kosmatych myśli głowie Blanki Lipińskiej. W końcu kto inny niż autorka erotycznego kryminału "365 dni" poleciłby lepsze utwory na ostrą randkę?

bl.jpg


Kiedy ona, taka piękna, wsiada do twojego auta w drodze na trzecią randkę, a jedyne, o czym marzysz ty, to by rozłożyła przed tobą nogi, zacznij od Pawła Domagały i jego Opowiem Ci o mnie”. Tylko z krótkim entrée Ta piosenka jest taka prawdziwa” - wypowiedziane ściszonym tonem, niemal smutnym szeptem. Całą kolację ona będzie o tym myśleć, jaki to z ciebie romantyk - gwarantuję.Jak już się naje, a przede wszystkim walnie cztery kieliszki wina, zabieraj ją czym prędzej do domu, najlepiej swojego, bo jeśli pojedziecie do niej, może cię pocałować w nosek na schodach i pożegnać, trzaskając w twarz drzwiami. W drodze do twojego lokum kolejny liryczny atak - John Legend - „All of Me” i módl się, by znała angielski, bo inaczej gotowa jest sądzić, że jesteś gejem.Zakładamy, że ci się udało i siedzi na twojej kanapie, a ty głaszczesz ją po wewnętrznej stronie uda, wsuwając rękę pod krótką spódnicę. Cyknij wtedy - najlepiej z YouTube podłączonego pod TV, bo teledysk jest dość wymowny - „MINE by Álvaro de la Herrán”. I bierz się do roboty!Wierzę, że ci się udało, a jeśli nie, to teledysk zrobił swoje, także kontynuuj rytm dzięki bardzo intensywnemu Massive Attack - „Angel” - piosenka krótka dość, ale da się zapętlić.Zakładam, że już jest spocona i zaspokojona, a ty wyszedłeś na niezłego ogiera, więc dobij ją Sławomirem i jego „Miłością w Zakopanem”, to wyjdzie sama i nie będziesz musiał jej wypraszać.


Wywiad z Blanką Lipińską znajdziesz tutaj.

Zaś gorącą sesję seksownej autorki powieści "365 dni"  (oraz fragment jej nowej książki) znajdziesz tylko w nowym listopadowym numerze CKM – już w sprzedaży!


ckm-11-18-9d0d44b8672c24937079ae02113f028e_718536.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.Dodał(a): Blanka Lipińska/ fot. Miron Chomacki Niedziela 04.11.2018