Ciąg dalszy Gwiezdnych wojen! Mamy zwiastun "Łotra 1"

Przez lata kwiczałeś że ciągle ci mało filmów z serii „Gwiezdne wojny”? No to masz za swoje, marudo!
Opublikowany przez Star Wars na 24 lipiec 2016

"Łotr 1: Gwiezdne wojny – historie"– taki tytuł ma film który 15 grudnia trafi do kin w Polsce. To kontynuacja/rozwinięcie motywów które znasz z siedmiu dotychczas nakręconych filmów składających się na właściwą serię „Gwiezdne wojny”. Do premiery zostało ledwie kilka miesięcy, więc czas na oficjalny zwiastun.

Myśl o Star Wars i „Łotrze Jeden” (gratulacje dla pomysłodawcy tytułu którego nie da się odmieniać po polsku bez poczucia zażenowania) jak o „Breaking Bad” i „Better Call Saul”. Albo jak o cynicznym zagraniu marketingowców z firmy Disney którzy, po tym jak zarobili wagony pieniędzy na „Przebudzeniu Mocy”, wpadli na pomysł by (cóż za zaskoczenie! cóż za biznesowy zmysł!) zarobić jeszcze więcej wagonów pieniędzy. Stąd pomysł na spin-off, historię która wypełni fanom oczekiwanie na premiery kolejnych części „Gwiezdnych wojen”. Tak powstał „Łotr jeden”, utrzymana w dobrze znanym fanom serii SW klimacie opowieść o rebeliantach którzy postanawiają zniszczyć Gwiazdę Śmierci zanim ta diaboliczna maszyna do zabijania uzyska pełną moc i będzie w stanie zamienić wszystko i wszystkich w mroczne widmo... 

Opublikowany przez Star Wars na 6 sierpień 2016

Film do kin w Polsce trafi tuż przed świętami, mniej więcej rok przed premierą 8. części Gwiezdnych wojen – i mniej więcej dwa lata przed kontynuacją „Łotra” której bohaterem, co już dzisiaj wiadomo, będzie Han Solo. Przez wiele lat ulubionym tematem dyskusji fanów „Gwiezdnych wojen” było to jak niedobry LucasFilm odbiera im radość życia każąc czekać na kolejne części sagi o Luke'u Skywalkerze, Lei i lordzie Vaderze. Teraz powodów do narzekania już nie będzie, kalendarz premier został precyzyjnie rozpisany do 2020 roku. Mamy jedynie nadzieję, że ten „Łotr Jeden” przynajmniej będzie dobrym filmem.

Opublikowany przez Star Wars na 27 lipiec 2016


Dodał(a): ACH Piątek 12.08.2016