Chłopak utknął w windzie po tym, jak obsikał panel kontrolny

Gdyby głupota mogła latać, to ten chłopak nie musiałby korzystać z wind. A tak musi i przez to ma możliwość wcielania w życie swoich durnych pomysłów. Jak na przykład obsikanie panelu kontrolnego windy.
siku.jpg

Ten młody Azjata może mówić o sporym szczęściu, po tym gdy jego własna głupota okazała się dla niego nieszkodliwa. Choć mogła doprowadzić do nieszczęścia.

W sieci pojawiło się nagranie z kamer monitoringu, na którym widać, jak na oko 15-letni Chińczyk jedzie windą. I oczywiście nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że ów chłopak nagle postanawia obsikać od góry do dołu panel kontrolny znajdujący się w tej windzie.

Oczywiście ktoś, kto zna choćby w minimalnym stopniu zasady funkcjonowania świata wiedziałby, co nastąpi po czymś takim. Ale na swoje nieszczęście nasz młody bohater nie zna tych zasad, wobec czego był wielce zaskoczony, gdy nagle winda stanęła. Był jeszcze bardziej zaskoczony, gdy doszło do spięcia i okazało się, że przycisk otwierania drzwi również nie działa.

Chłopak spędził uwięziony w windzie kilkanaście minut, po czym bez szwanku został uwolniony przez ratowników. Następnym razem chyba poczeka do łazienki…
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen youtube.com Wtorek 27.02.2018