Chcesz spędzić walentynki z Dodą? Piosenkarka ogłosiła konkurs

Zapewne w czasach maturalnych nie miałeś tyle szczęścia i nie wybrałeś się z Dodą na studniówkę. Okazuje się jednak, że zamiast ciebie taka okazja może się nadarzyć twojemu dziecku albo tobie, jeśli naprawdę bardzo się postarasz. Co prawda na taką imprezę już się nie wybierzesz, ale spędzić z piosenkarką walentynki.
Zrzut ekranu 2022-01-19 o 12.36.13.png

Był taki czas, kiedy Doda odpoczywała od mediów. Teraz jednak piosenkarka znów pojawia się na pierwszych stronach gazet. Niedawno rozpoczęła swoją przygodę z NFT i zaczęła sprzedawać części swojego ciała. Później zrobiło się głośno o jej byłym mężu Emilu S., który usłyszał zarzuty w związku z oszustwami podatkowymi. Dodzie także przedstawiono w sprawie jeden zarzut.
Doda chce jak najdłużej podtrzymać kolejną falę rozgłosu i postanowiła ogłosić konkurs. "Chyba sezon studniówkowy się znowu zaczął. (...) Jak wiecie, mój singiel właśnie trafił na różne listy przebojów radiostacji. Potrzebuje waszych głosów, potrzebuje waszego wsparcia, a Wy potrzebujecie mnie na studniówce. Zróbmy więc mały deal. Ogłaszam konkurs, maila podaję w opisie. Zapraszam do wysyłania na niego jak najwięcej screenów, które będą dowodem na to, że zagłosowaliście na moją piosenkę w różnych radiostacjach, których spis macie na mojej oficjalnej stronie internetowej" – przekazała Doda na swoim profilu na TikToku.

"Możecie zatrudnić całą szkołę do wysyłania. Im więcej tych screenów, tym większe szanse na wygraną. A jeżeli jesteście już po studniówce, to jeszcze są walentynki. I zaznaczam, że mogę iść i z dziewczyną i z chłopakiem" – dodała. I właśnie tu pojawia się wasza szansa. Szkoły nie zatrudnicie, ale może koledzy z pracy będą z wami solidarni, albo spróbujecie swoich sił na niektórych facebookowych grupach.

Nie pozostaje wam nic innego, jak rozpocząć walkę w konkursie. Oczywiście zakładając, że jesteście singlami – w przeciwnym razie nawet nie próbujcie. Chyba, że za zgodą partnerki, w końcu może ten jeden raz wam odpuści.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / instagram.com @dodaqueen Środa 19.01.2022