Chcesz skutecznie odciąć się od otoczenia? Polecamy 5 modeli słuchawek

Każdy, szczególnie student, potrzebuje od czasu do czasu chwili prywatności.

headphones.jpg

Trudno obejrzeć ulubiony film, posłuchać swojej muzyki czy przygotować się do kolokwium w towarzystwie hałaśliwych współlokatorów. Dobrym pomysłem na odcięcie się od reszty świata są słuchawki. Sprawdź, które zasługują na szczególną uwagę.

Słuchawki to obecnie atrybut wielu młodych ludzi. Korzystają z nich szczególnie studenci, którzy mieszkają w kilkuosobowych pokojach. Z szacunku do prywatności drugiej osoby i w chwilach wolnych od nauki sięgają oni po ulubioną muzykę. Ale nie tylko. Współcześnie słuchawki wykorzystywane są także do prowadzenia rozmów na skype, oglądania filmów czy po prostu odcięcia się od zewnętrznego świata. Dlatego najważniejsze jest pytanie — do czego potrzebujesz słuchawek? Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości dźwięku i optymalnej izolacji od zewnętrznych hałasów, zwróć uwagę na nasze typy, które prezentujemy poniżej.

Słuchawki douszne JVC

Ten kompaktowy model ma wielu zwolenników i cieszy się dużą popularnością wśród kupujących. Bez wątpienia jego największym atutem jest niska cena i ciekawy design. Jak na tę klasę słuchawek, model JVC może poszczycić się dobrą jakością odtwarzanego dźwięku. Jeżeli nie masz wysokich wymagań, a sprzęt zamierzasz wykorzystywać tylko do użytku prywatnego, warto rozważyć tę propozycję.

Słuchawki nauszne Creative Sound Blaster Jam z Bluetooth

To nieco bardziej zaawansowany model słuchawek od producenta Creative. Propozycja dla osób, które lubią technologiczne nowinki. Za pomocą jednego kliknięcia otoczysz się dźwiękami ulubionej muzyki lub odbierzesz połączenie telefonicznie. To połączenie wygody i funkcjonalności nie kosztuje dużo, za cenę około 140zł staniesz się posiadaczem nowoczesnych słuchawek do słuchania muzyki i rozmawiania. Dźwięk jest czysty i dynamiczny, obsługa intuicyjna dzięki bezprzewodowemu sterowaniu, a cały produkt zasługuje na uznanie także pod względem estetyki.

Słuchawki nauszne Esperanza

To kolejna z polecanych propozycji, która przykuwa uwagę przede wszystkim atrakcyjną ceną. Za niewiele ponad 20zł kupisz słuchawki o półotwartej konstrukcji, dobre do słuchania muzyki czy oglądania filmów. Aby jakość użytkowania była jeszcze wyższa producent wyposażył sprzęt w opcję regulacji głośności oraz funkcję redukcji szumów z otoczenia.

Słuchawki nauszne Bluetooth bezprzewodowe JBL

Amerykańska marka JBL na elektronicznym rynku słynie przede wszystkim z ciekawych rozwiązań technicznych. W prezentowanym modelu słuchawek znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby słuchać muzyki i rozmawiać bez zakłóceń. Technologia Pure Bass gwarantuje ciepłe, basowe, nasycone dźwięki. Dla komfortu użytkowania producent zadbał też o konstrukcję słuchawek — lekkie i miękkie osłony na uszy umożliwiają dłuższe słuchanie muzyki bez dyskomfortu.

Słuchawki nauszne Thermaltake

Listę słuchawkowych typów zamyka nauszny model Thermaltake. To nowoczesny sprzęt stworzony z myślą o użytkownikach prywatnych i graczach komputerowych. Wyposażone w mikrofon łączą się z komputerem za pomocą kabla lub USB. Na uwagę zasługuje pasmo przenoszenia nawet do 20 kHz oraz czułość na poziomie 117 dB. Czerwono-czarna kolorystyka podkreśla nowoczesny design tego sprzętu i przykuwa uwagę nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Budżet studenta zazwyczaj jest ograniczony. Dlatego w naszym zestawieniu słuchawek uwzględniliśmy modele z niższych półek cenowych. Zajrzyj tutaj: https://www.sferis.pl/sluchawki-audio-2100.  W tej kategorii dobre produkty można kupić już za 20 zł!


Dodał(a): Izabela Popko Poniedziałek 24.09.2018