Chcesz ją zdobyć na pierwszej randce? Poznaj kilka prostych zasad

Nie masz z kim spędzać chłodniejszych, zimowych wieczorów i powoli męczy cię samotne spędzanie długich godzin przy Netflixie? Spróbuj umówić się z kimś na randkę, by to zmienić. Gdy już znajdziesz odpowiednią kandydatkę, musisz zrobić na niej świetne wrażenie.
iStock-908337350.jpg

Nieważne czy to szybkie spotkanie z Tindera, czy umówienie się na kolacje z dziewczyną, która od dawna ci się podoba. Jeśli chciałbyś, by randka należała do udanych, postaraj się zrobić na wybrance oszałamiające wrażenie. Kto wie, być może wtedy zakończy się ona dopiero następnego poranka, a obudzisz się, widząc ją ubraną tylko w twoją koszulę, z propozycją zostania w łóżku jeszcze kilka chwil dłużej.

Nie sprawdzaj telefonu
Aż przykro się robi, że musimy pisać o tak oczywistych rzeczach. Niestety ludzie na pierwszych randkach zazwyczaj o tym zapominają, przez co nie tylko robi się niezręcznie, ale partnerka zaczyna odliczać minuty do zakończenia spotkania. Jeśli rzeczywiście musisz odebrać ważną wiadomość podczas randki, powiadom o tym dziewczynę jeszcze zanim się ona rozpocznie. Chyba, że zrobisz to w toalecie, ale pamiętaj, by telefon wyjąć dopiero, jak znikniesz za rogiem.

Zwróć uwagę na swój ubiór
Pamiętaj, by ubrać się swobodnie, lecz z klasą. Unikaj także skrajności. Kiedy przyjdziesz w garniturze, dziewczyna weźmie cię za sztywniaka, z drugiej strony ulubiony t-shirt ze spranym nadrukiem też lepiej zostaw w domu. Przede wszystkim postaw na stonowane kolory. Zarzuć na siebie koszulę, załóż ciemne jeansy i trampki. Takie rozwiązanie może nie zrobi z ciebie najlepiej ubranego faceta na świecie, ale wybranie bezpiecznej opcji spotka się z pozytywnym odbiorem. 

Przygotuj pytania
Najgorsze, co może być podczas pierwszej randki, to niezręczna cisza. Wyobraź sobie, jak ona musi się czuć, gdy chciała świetnie spędzić z tobą czas, a okazało się, że większość spotkania przemilczeliście. Aby uniknąć takiej sytuacji, przygotuj sobie kilka pytań. Staraj się rozmawiać o niej, poznać jej zainteresowania, dowiedzieć się co lubi. Unikaj rozmowy o polityce, pogodzie i o swoich dolegliwościach. Najlepiej zaskocz ją rzeczami bezpośrednio nawiązującymi do sytuacji, w której się poznaliście. Jeśli poznałeś dziewczynę w internecie, możesz skomplementować jej wygląd na żywo, lub 
zapytać o to, gdzie robiła zdjęcia - jeśli naprawdę zabraknie ci pytań.


Zdecyduj, gdzie się spotykacie
Pokaż się jako pewny siebie i zdecydowany facet. Przejmij inicjatywę i wybierz, gdzie pójdziecie na kolację. Dziewczyny potrzebują mężczyzn, którzy potrafią się o nie zatroszczyć i wiedzą, czego chcą. Spróbuj dowiedzieć się także, co ona lubi i zrób wcześniej listę fajnych knajp z różnorodną kuchnią, by lepiej się przygotować i zaskoczyć ją swoim dobrym gustem i znajomością ciekawych miejsc. Prosząc o to, by ona sama wybrała lokal, pokazujesz się jako niezdecydowany facet, który ma trudności z podjęciem nawet tak prostej decyzji.

Nie próbuj się przechwalać
To świetnie, że byłeś najszybszy w liceum w biegu na 100 m. Fajnie, że twój kumpel jeździ nowym Ferrari i jak go ładnie poprosisz, to da ci się przejechać. Twojej wybranki jednak to wcale nie interesuje, zdecydowanie wolałaby usłyszeć o twoich zainteresowaniach i o rzeczach, które robisz na co dzień. Pokaż się jako sympatyczny facet i nie kombinuj, jak jej na siłę zaimponować. Jeśli masz się jej spodobać, zachowuj się naturalnie, przecież nie będziesz cały czas się wysilać i udawać kogoś innego. Poza tym, gdy okaże się, że to jest ta jedyna, niewątpliwie będzie jeszcze okazja na przewiezienie jej sportową furą - może do tego czasu zdążysz kupić swoją.

SPRAWDŹ:

Chłodne noce? Te gadżety pomogą ci rozpalić twoją kobietę

Wolimy bzykać się na osobności. Naukowcy wyjaśnili dlaczego

Seksowna bielizna u kobiety może rozpalić bardziej niż nagość

Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / istockphoto.com Wtorek 06.10.2020