Cannabis Cup - festiwal marihuany

Jeśli ostatniego weekendu czerwca nie spędzałeś w San Fransisco, naprawdę masz czego żałować. Tam bowiem odbyły się wielkie targi... marihuany!

Konopie w doniczkach

Targi mieszkań, targi ekologicznej żywności, targi sprzętu medycznego.. Ach, jakież my mamy w tej Polsce nudne targi! Nie to co np. w San Francisco. Tam organizowany jest festiwal... marihuany!

Cannabis Cup to coroczne targi zioła, które odbywają się w Amsterdamie od 1987 roku. Podczas wydarzenia przedstawia się i ocenia rozmaite rodzaje maryśki, a grupa sędziów wybiera najlepszą odmianę, najlepszy nowy produkt i najprzyjemniejsze stanowisko na festiwalu. Oczywiście święto konopi przyciąga do stolicy Holandii rzesze turystów.

W ostatni weekend czerwca targi marihuany zagościły także w San Francisco. Zobacz jak wyglądały! Jeśli ci się spodobają, informujemy, że kolejne zjazdy odbędą się również w Michigan (lipiec) i Seattle (wrzesień).

Cannabis Cup 2014 - San Fransisco, Sobota:Cannabis Cup 2014 - San Fransisco, Niedziela:Dodał(a): BJ, fot. FameFlynet Wtorek 08.07.2014