Byłeś fanem "The Walking Dead"? Wraca serial, który na pewno ci się spodoba

W 4. sezonie zobaczymy świat Madison Clark (Kim Dickens) z perspektywy Morgana Jonesa (Lennie James), który dołączył do obsady w ramach crossoveru z „The Walking Dead”.
FTWD s. 4 (7).jpg

Niedaleka przeszłość bohaterów przenika się z niepewną teraźniejszością naznaczoną walką i nowymi odkryciami, gdy na ich drodze stają nowi sprzymierzeńcy oraz wrogowie niosący ze sobą kolejne zagrożenia. Walczą o siebie nawzajem, jak również przeciwko sobie oraz całej rzeszy umarłych, aby zbudować nową rzeczywistość pomimo otaczającej ich zewsząd śmierci. W nowej rzeczywistości „Fear the Walking Dead” ciemność przenikać się będzie ze światłem, terror z chwałą, a heroiczne czyny z wyrachowaniem i tchórzostwem.

Producentem wykonawczym serii „Fear the Walking Dead” wyprodukowanej przez AMC Studios jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. W serialu występują: Kim Dickens, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo i Danay Garcia. Oprócz stałych członków obsady, w 4. sezonie zobaczymy ponadto: Garreta Dillahunta, Jennę Elfman, Maggie Grace oraz Lenniego Jamesa. „Fear the Walking Dead”, produkcja własna AMC Studios, powróci z 4. sezonem w poniedziałek 23 kwietnia o 22:00 na kanale AMC. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o tej samej porze. W premierowych odcinkach będzie można zobaczyć efekt długo oczekiwanego crossoveru z „The Walking Dead”. Na 4. sezon składać się będzie 16 odcinków, premiera drugiej połowy sezonu będzie mieć miejsce w dalszej części 2018 roku.Dodał(a): CKM/ fot. materiały prasowe Poniedziałek 23.04.2018