Być jak Hank Moody - KONKURS

Chyba nie ma na świecie bardziej inspirującego nas człowieka niż Hank Moody. Ta postać, kreowana przez Davida Duchovnego, pozwoliła aktorowi odkleić łatkę agenta Muldera i… przykleiła mu nową – kobieciarza.
CALI.jpg


Czwarty sezon, kultowego już serialu, „Californictaion” emitowany jest przez stację Comedy Central Polska w niedziele o godz. 22:25.

Hank to pisarz, który może i jest leniwy, ale jeśli zdarzy mu się popełnić jakieś dzieło, osiąga ono wielki sukces. Z powodzeniem mógłby być frontmanem w kapeli rockowej – alkohol uważa za swojego przyjaciela, a o narkotykach wie więcej niż o zdrowym żywieniu. Do tego z powodzeniem można by zebrać jego liczne fanki, kochanki, przyjaciółki i nazwać je groupies. Bo dziewczyny dla Hanka zrobią dosłownie wszystko! Mimo, że często okazuje się aroganckim gburem.

Bohater „Californication” wydaje się być bezdusznym skurczybykiem (najłagodniejsze z określeń jego postawy), ale wewnątrz jest miękki jak M&M`s. Raz na jakiś czas, ma przypływy głębszych uczuć i stara się przekonać ex-żonę do ułożenia wspólnego życia na nowo. Problemy z dorastającą córką i jej problemami wagi ciężkiej, dodają serialowi dodatkowego smaku.

Oglądając „Californication” zazdrościmy Hankowi. Zazdrościmy mu fury, kobiet (przede wszystkim tych gotowych do łóżkowych eksperymentów), lekkiego podejścia do życia i stanu umysłu, w którym ma wszystko głęboko w poważaniu.

Jeśli Hank czyta, siedząc na muszli klozetowej, to na pewno jest to CKM!
ksiazka.jpg
KONKURS!
Wielu facetów identyfikuje się lub chciałoby być jak Hank Moody. Napisz nam w czym Ty jesteś podobny do głównego bohatera „Californication”, a najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy:
- zestaw za miejsce 1 – 5: książka „Bóg nas nienawidzi” Hank Moody, koszulka, smycz Comedy Central Polska;
- zestaw za miejsce 6 – 9: książka „Bóg nas nienawidzi” Hank Moody, smycz Comedy Central Polska.


Konkurs trwa do 30.04.2012.
Odpowiedzi prosimy wpisywać jako komentarze do tego artykułu.

Nagrody nie mogą wygrać osoby o takim samym nazwisku i adresie.


Dodał(a): gianni Poniedziałek 23.04.2012