Burger King zaproponował pracę księciu Harry'emu

Od tygodnia media na całym świecie żyją oświadczeniem, z którego wynika, że książę Harry zamierza opuścić rodzinę królewską i zacząć pracować na własny rachunek. Taka okazja nie umknęła specjalistom od reklamy popularnej sieci z hamburgerami.
Życie księcia nie jest łatwe. Trzeba chodzić na przyjęcia, uśmiechać się, wziąć publiczny ślub i wyremontować dom za pieniądze podatników.Do tego trzeba stosować się do reguł ustalanych przez prawie stuletnią babcię. Każdy powiedziałby dość, dlatego nie sposób nie docenić decyzji księcia Harry'ego o opuszczeniu rodziny królewskiej i życiu na własny rachunek. 

W związku z tym, że rezygnacja z królewskich obowiązków wiąże się z ograniczeniem dochodów książęcej pary, rozpoczęły się spekulacje, czym zajmą się małżonkowie. I tu z pomocą przyszedł Burger King, który zaproponował pracę zbuntowanym royalsom. W związku z tym, że w logotypie Burger Kinga znajduje się korona, firma zwróciła się bezpośrednio do księcia i jego żony za pośrednictwem profilu na Twitterze. 

„Ta rodzina królewska oferuje ci pracę na pół etatu” – takie oświadczenie można znaleźć na oficjalnym profilu sieci fastfoodów. Z kolei na argentyńskim profilu Burger Kinga znalazło się zapewnienie, że książe nie musi porzucać korony, żeby rozpocząć pierwszą pracę. Internauci szybko podchwycili pomysł i zdjęcia książęcej pary z tekturowymi koronami zalały media społecznościowe.

ZOBACZ TAKŻE: POLSKIE MUZEUM NA LIŚCIE 12 NAJLEPSZYCH W EUROPIE

Choć jest mało prawdopodobne, żeby syn księżnej Diany miał zająć się wysmażaniem frytek, to cała akcja jest perfekcyjnym chwytem marketingowym.

ZOBACZ GALERIĘ: MUSTANG Z FILMU BULLITT SPRZEDANY ZA MILIONY


 Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Instagram Czwartek 16.01.2020