Breaking Bad – finałowa seria

Jeden z lepszych seriali (według naszej redakcji i krytyków z całego świata) niestety niedługo się skończy. Właśnie ruszyła emisja drugiej części Breaking Bad 5.
breaking bad 5 online

Niestety nie będzie kontynuacji tego tytułu, zatem przed nami jeszcze siedem emocjonujących odcinków z mocnym finałem. Serial można oglądać na kanale AMC, który jest jego producentem. Breaking Bad 5 online można obejrzeć poprzez iTunes i amazon.com. 11 sierpnia wyemitowano 9 odcinek („Blood Money”), zatem teraz czekamy na epizod 10 sezonu 5 („Buried”).

Dla przypomnienia fabuły – nudny jak Lato z Radiem chemik Walter (Bryan Cranston) pewnego dnia dowiaduje się, że ma nowotwór płuc, którego nie można operować, a jego dni są policzone. Po chwilach załamania, rozczulenia, bierze się w garść i zaczyna snuć plany na niepewną przyszłość. Niepewną dla siebie i rodziny, bo z czego mają się utrzymać, gdy jego zabraknie? Wtedy wpada na pomysł, by wykorzystać swoje umiejętności zawodowe. Diametralnie wywraca swoje życie do góry nogami i z pierdołowatego belfra zamienia się w producenta najlepszej metamfetaminy w okolicy. Pomaga mu w tym jego dawny uczeń (Aaron Paul).Akcja serialu jest nieprzewidywalna i nieobliczalna, a główni bohaterowie budzą w każdym odcinku skrajne emocje. Sprawia to, że serial jest żywy i angażujący. Z niecierpliwością zacieramy ręce na kolejny odcinek i liczymy na kolejną genialną produkcję scenarzystów tego tytułu.

„Breaking Bad” zdobył siedem nagród Emmy, oraz wiele wyróżnień Amerykańskiej Gildii Scenarzystów, Montażystów, Aktorów i Reżsyerów Filmowych. Był wielokrotnie wybierany przez widzów jako najlepszy serial w danym sezonie.
Dodał(a): gianni Poniedziałek 12.08.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
M4rcin (2013-08-12 19:29:26)
Rok można było jeszcze przeczekać na drugą połowę sezonu, ale czekać teraz co tydzień to będzie męczarnia.

Może z finałem serialu, któryś polski dystrybutor się opamięta i wyda w końcu ten serial na DVD/BR...

All hail the king! Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)