Bolą cię plecy od siedzenia przed kompem? Przejdź na stojący tryb pracy

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o pracy na stojąco, to najwyższa pora nadrobić zaległości. W końcu to najnowszy trend w firmach IT i korporacjach. Także freelancerzy coraz chętniej podnoszą się z krzeseł i zaczynają działać w ten sposób.
iStock-1224817938.jpg

Ten trend nie jest oczywiście zwykłym wymysłem. Praca na stojąco niesie za sobą szereg korzyści. Przede wszystkim nie obciąża aż tak kręgosłupa, jak podczas tradycyjnego siedzenia przed laptopem. W dodatku ułatwia spalanie kalorii i pomaga w koncentracji. Nie bez powodu Hemingway pisał w ten sposób swoje powieści. Nobla może nie zdobędziesz, ale na pewno wpłynie to korzystnie na twój komfort. Przestaniesz także narzekać na ból pleców, który jest uciążliwy, gdy pracujesz przy biurku. Przygotowaliśmy dla was kilka propozycji, które umożliwią ci przejście na stojący tryb.

Składany stolik ISO Trade
Zrzut ekranu 2020-10-19 o 16.34.37.png
Jeśli chcesz sprawdzić, czy przejście na stojący tryb pracy jest dla ciebie, najlepszym rozwiązaniem będzie składany stolik ISO Trade. Niewątpliwym atutem stolika jest niewielki rozmiar i płynnie regulowana wysokość. To niedroga opcja, którą w każdej chwili możesz rozłożyć nawet na zwykłym stole, a po skończonej pracy spokojnie schowasz go gdziekolwiek zechcesz. Dodatkowo blat posiada specjalne otwory na wentylacje, więc laptop ci się nie przegrzeje. ISO Trade kupisz tutaj.

Stacja robocza NB BT15
Zrzut ekranu 2020-10-19 o 16.33.07.png
Jeśli lubisz mieć na biurku kilka najpotrzebniejszych rzeczy, jak notatnik czy kubek z kawą, a dodatkowo jesteś zwolennikiem rozwiązań, które nie zajmują zbyt dużo miejsca, zainwestuj w tę nakładkę. Mimo tego, że jest niewielka, posiada obszerny blat, który bez problemu możesz wyregulować wedle uznania. Plusem jest także elegancki wygląd. Takiej stacji roboczej nie będziesz musiał się wstydzić, ani w domu gdy znajomy złoży ci przypadkową wizytę, ani w biurze, gdy będziesz podejmował klienta. NB BT15 możesz zamówić w tym miejscu.

Podstawka pod laptopa Nillkin Prodesk
Zrzut ekranu 2020-10-24 o 19.26.00.png
Przyszła pora na podstawkę, która przez swój dizajnerski wygląd niewątpliwie wyróżnia się na tle pozostałych. Rozłożysz ją w kilka sekund i to wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Bez problemu weźmiesz ze sobą ten stolik w każde miejsce – zmieścisz go nawet w plecaku. Jeśli stojący tryb pracy ci się nie spodoba, będziesz mógł korzystać z tej nakładki również siedząc przy biurku. Dużym plusem są także szerokie podkładki antypoślizgowe, więc nie będziesz musiał się martwić o to, że laptop ci spadnie, nawet gdy postawisz swój sprzęt niemalże pionowo. Stolik Nillkin Chromebook możesz sprawdzić tutaj.

Nakładka Duronic DM05D16
Zrzut ekranu 2020-10-19 o 16.34.12.png
To stacja dla naprawdę najbardziej wymagających pracowników. Posiada ona dodatkową półkę na klawiaturę i specjalny uchwyt, na którym możesz zawiesić nawet kilka monitorów. Jest także bardzo wytrzymała, przez co bez trudu położysz na niej kilka niezbędnych sprzętów. Trzeba przyznać, że zajmuje sporo miejsca, lecz taka nakładka spokojnie zastąpi ci biurko. Znajdziesz w niej także wysuwaną kieszeń, gdzie możesz schować tablet lub telefon. Nakładkę firmy Duronic kupisz w tym miejscu



Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / istockphoto.com Poniedziałek 19.10.2020