Bogaty vs biedny - polski prank

Jak reaguje laska na studenciaka w za dużych ubraniach, a jak na zagranicznego motocyklistę, który chce zabrać ją do swojej willi z basenem? Polski jutuber pokazuje nam to na wideo z ukrytej kamery.
biedny-bogaty-sadam.jpg

Nastała moda na eksperymenty socjologiczne. Tak jak parę miesięcy temu przeżywaliśmy boom na pranki, tak teraz w Internecie króluje odmienna forma wkrętu. Tak naprawdę nie różni się zbytnio od klasycznego robienia kogoś w konia, ale brzmi bardziej profesjonalnie. Oczywiście rozmija się z książkową definicją pojęcia, ale daje odbiorcy poczucie pozyskania wiedzy na temat relacji międzyludzkich, a nie straconego czasu na pierdoły z YouTube`a.

I tak właśnie do tematu podszedł polski youtuber – Sadam. Trochę spłycił temat, pokazał tylko jedną sytuację, choć umówmy się – chyba wszyscy oczekiwaliśmy takich „igrzysk”, ale i tak będziemy oponowali, że nie można przecież generalizować. Wkręcający specjalizuje się w filmikach dotyczących podrywania, ale już w samym podrywie nie jest ekspertem.

Ciekawe jest mimo wszystko nastawienie dziewczyny z filmiku, która najpierw odrzuca zaloty nieogarniętego studenciaka, by później… no właśnie, zobacz sam i nabijaj odsłony Sadamowi, a następnym razem będzie wyrywał na lepszy jednoślad, bo w końcu trafi na laskę, która zna się co nieco na dwukołowcach i spali mu "eksperyment".Dodał(a): Paweł Janusz Piątek 13.11.2015