Bimber – apka dla tych, którzy szukają kompanów do picia

Taką odpowiedź na Tindera to my rozumiemy!

iStock-833050142.jpg

Aplikacje na smartfony potrafią w znaczący sposób ułatwić nam życie. Dotyczy to także nawiązywania znajomości z innymi ludźmi – chyba każdy z nas przynajmniej słyszał (a wielu zapewne korzystało) z Tindera, Badoo lub innego programu do randkowania. Polacy poszli jednak w nieco bardziej swojskim kierunku i stworzyli programik, dzięki którego można… umówić się na wspólne spożywanie alkoholu.


Bimber (musicie przyznać, że nazwa jest genialna w swojej prostocie!) działa podobnie, jak jej randkowy pierwowzór. Najpierw należy stworzyć konto ze swoim zdjęciem oraz opisem, a następnie możemy przeglądać profile ludzi z naszej okolicy i zdecydować, czy chcielibyśmy się napić z którymś z nich. Jeśli druga strona wyrazi taką samą chęć względem nas, aplikacja utworzy konwersację, w której będzie można dogadać szczegóły imprezy.

Bimber nie służy jednak wyłącznie do tego, żeby łączyć ludzi w pary. Umożliwia również tworzenie imprez, do których mogą dołączać zainteresowani. Oczywiście od jej organizatora zależy, kogo do niej przyjmie. Podobnie jak w przypadku Tindera, kluczowy jest kreatywny i zabawny opis, dzięki któremu przekonamy do siebie nieznajomych:W momencie pisania tych słów Bimber jest dostępny tylko na Androida, ale trwają prace nad wersją na urządzenia z iOS na pokładzie. Za stworzeniem aplikacji stoją użytkownicy portalu Wykop.pl


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. iStock Piątek 16.02.2018