Bezinwazyjnie i bez wyrzeczeń - poznaj laserowy trening na rzeźbę EMERALD™

Godziny spędzone na siłowni nie przyniosły upragnionych rezultatów?

emerald mezczyzni 1.jpeg

Mimo pełnych poświęcenia serii powtórzeń nie wyrzeźbiłeś idealnego ciała? "Cheat day" zdarzał ci się za często? Nadgodziny przypłaciłeś "oponką"? Tak na prawdę nie chcemy poznawać twoich wymówek. Już niebawem zaczniemy sezon plażowy i chcemy, żebyś do tego czasu osiągnął swoje cele. Dlatego znaleźliśmy dla ciebie rozwiązanie. Skuteczne i dyskretne. O tym co laser EMERALD™ może zrobić dla ciebie opowiada dr Aleksandra Rek z warszawskiej kliniki Femmed.

Jak skutecznie wyrzeźbić ciało? 

Pani doktor, czy siłownia na prawdę nie wystarczy?

Jak pokazuje doświadczenie, nie. Niektóre partie ciała są wyjątkowo oporne na modelowanie. Poza tym każdy z nas chce czasami skorzystać z "drogi na skróty" i nie ma w tym nic złego. Rozwój medycyny estetycznej zaowocował w ostatnim czasie prawdziwie zaskakującymi technologiami, które mogą przybliżyć nas do wymarzonego ciała. Dlaczego więc z tego nie skorzystać?

Chociażby dlatego, że nikt nie chce chwalić się kolegom, że usuwał tłuszcz zabiegowo. Poza tym mało który pracujący mężczyzna może pozwolić sobie na kilka dni rekonwalescencji pozabiegowej. Czasami ciężko jest zorganizować nawet godzinkę na ćwiczenia...

emerald 2.jpeg

Nowoczesna metoda usuwania tkanki tłuszczowej przy pomocy lasera EMERALD™ nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zabieg trwa krócej niż trening, a już trzy zabiegi dają wyraźne rezultaty. Mówimy więc o około trzech godzinach, które należy zorganizować dla siebie w dłuższym odstępie czasu przy gwarancji efektu.

O jakim efekcie mówimy?

Wspomniane trzy sesje przekładają się na utratę około 2,5 kg tłuszczu. Badania kliniczne potwierdzają utratę około 15 cm w obwodach ciała w efekcie zabiegów. Dodatkowo działanie lasera wpływa na przebudowę struktur kolagenu w skórze, dzięki czemu unikamy efektu jej wiotczenia przy zrzucaniu zbędnych centymetrów. Przekłada się to na całościowy efekty wizualny jaki uzyskujemy.

emerald 1.jpeg

Usuwanie tłuszczu laserem to dla mnie nowość. Czemu jednak wybór padł akurat na EMERALD™?

Ponieważ nietermiczny laser EMERALD™ jako jedyny umożliwia nam taką formę terapii. Sposób jego działania jest jednocześnie skuteczny, nieskomplikowany jak i przełomowy. W trakcie zabiegu kierujemy wiązkę laserową na problematyczny obszar ciała. Oznacza to, że zabieg jest w pełni bezdotykowy. Wiązka uwalnia z komórek tłuszcz, który następnie zostaje usunięty przez nasz układ limfatyczny. To jednak nie wszystko. Opróżnione z tłuszczu komórki zaczynają wysyłać do mózgu prawidłowy sygnał, co pozwala im funkcjonować na nowo jaki jako zdrowe, chude komórki tłuszczowe. W efekcie w organizmie rozpoczyna się kaskadowy proces komunikacji w całej tkance tłuszczowej. W odpowiedzi na sygnał komórek poddanych zabiegowi inne komórki tłuszczowe reagują w ten sam sposób uwalniając swoją zawartość.

Czyli chudniemy dodatkowo już bez zabiegu?

Dokładnie tak. Emerald™ wykorzystuje własne zdolności organizmu do funkcjonowania na wyższym poziomie poprzez zwiększoną aktywność komórkową. Terapia laserem umożliwia organizmowi naprawę, odmłodzenie i odnowę. Jest bezbolesna i nie wyłącza pacjenta z codziennego funkcjonowania.

emerald mezczyzna 3.jpeg

Mimo obiecujących rezultatów myślę, że część mężczyzn ciężko będzie przekonać do tego rodzaju terapii.

Może w takim razie przekona ich bezpieczeństwo. Zastosowane w laserze EMERALD™ rozwiązanie stanowi unikat w skali światowej czyniąc z niego jedyne urządzenie na świecie dopuszczone przez FDA do całkowitej redukcji obwodu ciała u osób z BMI do 40. Certyfikat ten jest tak istotny ponieważ potwierdza wiarygodność technologii użytej w laserze. Dodatkowo, urządzenie to ma bardzo dobre badania kliniczne, które świadczą o jego prawdziwej skuteczności. Jeśli szukamy więc sposobu na wyrzeźbienie sylwetki bez wyrzeczeń i dyskretnie będzie to strzał w 10.

Więcej informacji na www.femmed.pl

Aleksandra Rek 4.jpeg

dr Aleksandra Rek


Dodał(a): Katarzyna Lemanowicz Poniedziałek 09.05.2022