Ben Klock i Scuba już dzisiaj w Soho Factory!

Twórcy festiwalu Audioriver i klub 1500m2 zapraszają na wspólne wydarzenie, którego gwiazdami będą Ben Klock i Scuba!

Ben Klock i Scuba

Już dziś szykuje się naprawdę gruba impreza! Ben Klock i Scuba rozniosą parkiet w Soho Factory!

Pierwszy z nich jest rezydentem legendarnego klubu Berghain i flagowym okrętem wytwórni Ostgut Ton. To bezdyskusyjnie jeden z najważniejszych artystów na dzisiejszej scenie techno.

Bez drugiego, z kolei, trudno sobie wyobrazić brzmienie dzisiejszej elektroniki. Scuba jest kojarzony zarówno dubstepem, techno, jak i housem i to samo można powiedzieć o jego słynnej wytwórni Hotflush, w której katalogu znajdziemy takich artystów, jak Benga, Mount Kimbie, Joy Orbison czy George Fitzgerald.

Twórcami wydarzenia są wspomniani już organizatorzy Audioriver – agencja Spółka Akcyjna – oraz stołeczny klub 1500m2 do wynajęcia. SA ma już na koncie dwie bardzo udane imprezy w Soho Factory: przed dwoma laty sprowadzili do tego miejsca Jamesa Holdena, Luke’a Abbotta i Nu:Tone’a, a rok później Mathew Jonsona i Troya Pierce’a. Nadchodzące wydarzenie nie jest też pierwszą imprezą, jaką ta agencja organizuje wraz z 1500m2 do wynajęcia - w styczniu tego roku wspólnymi siłami sprowadzili Maceo Plexa, którego występ przyciągnął blisko 1000 osób. Tym razem można spodziewać się jeszcze wyższej frekwencji.


Nazwa imprezy: Ben Klock x Scuba
Data: 29 listopada 2013
Miejce: Soho Factory (hala 15), ul. Mińska 25, Warszawa
Start: 22:00
Klimat: techno, house, tech house
Bilety: 40 zł (w dniu imprezy)

WYSTĄPIĄ
Ben Klock (Ostgut Ton, Berghain / Niemcy)
Scuba (Hotflush / Wielka Brytania)


Dodał(a): Karolina Pękalska Piątek 29.11.2013