Baw się smakiem e papierosa

75% jabłka, 20% mięty, 5% wanilii – to nie jest przepis na letni kompot ani pomysł na jabłkowy deser, ale… mieszanka smaków, jakiej może spróbować każdy właściciel e-papierosa. Producenci liquidów pozwalają, by konsument sam zdecydował, jakie smaki lubi najbardziej.
vype.jpg

Tworzenie spersonalizowanych produktów, które najlepiej odpowiadają naszym potrzebom, dawno już przestało być domeną kobiet. Panie zwykle przygotowują w domowych warunkach naturalne kosmetyki (mydła, balsamy, peelingi), a panowie, idąc ich śladem, coraz częściej komponują własne mieszanki do pielęgnacji… brody. W trend na tworzenie własnych produktów wpisują się producenci e-papierosów i akcesoriów do e-palenia, którzy proponują konsumentom nie tylko łatwo wymieniane wkłady, ale też zabawę w mieszanie smaków liquidów.

Jak było do tej pory?

O ile palacze, sięgający po zwykłe papierosy, mają wybór tylko między smakiem tradycyjnym i mentolowym (ten drugi w niedalekiej przyszłości zniknie z rynku ze względu na decyzję Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej), o tyle producenci e-papierosów dali swoim klientom znacznie większy wybór. Dzięki napełnianiu papierosa elektronicznego różnymi liquidami, możemy poczuć nie tylko smak nikotyny, ale też czekolady, wanilii, jabłka, wiśni, truskawki, czarnej porzeczki, arbuza, mango, kiwi, cytryny i innych. Żeby zmienić smak papierosa, wystarczy wymienić liquid na inny. To kusząca alternatywa dla tych palaczy, którzy z chwilą wycofania papierosów mentolowych ze sklepów nie będą mieli alternatywy.

Wygodne wkłady do e-papierosów

Na polskim rynku są także e-papierosy, które mają budowę ułatwiającą zmianę smaku na inny w kilka sekund. Wystarczy wybrać Vype ePen, działający na szybko wymieniane wkłady, wypełnione liquidem. Są one tak zbudowane, by nie kapały, gdy chcemy wymienić wkład na nowy, a jednocześnie wyglądały stylowo – wkłady do urządzenia ePen przypominają próbkę perfum. Jeśli chodzi o smaki liquidów – tu także dostępna jest pełna gama, od deserowej wanilii, po odświeżającą miętę (więcej informacji tutaj).

Jak to działa? Bardzo prosto – gdy chcemy zmienić smak e-papierosa, wystarczy wyjąć wkład i włożyć kolejny, szybko i bez obawy o rozlanie liquidu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można cieszyć się innym smakiem przy każdym zapaleniu elektronicznego papierosa. Wkład, który został wyjęty z urządzenia, jeśli nie jest jeszcze pusty, może być ponownie używany po jakimś czasie, bo nie traci świeżości.

Własne smaki? Czemu nie!

Tak, jak producenci kosmetyków i półproduktów, tak samo twórcy liquidów pozwalają użytkownikom bawić się smakiem e-papierosa i tworzyć własne kompozycje. Wystarczy wybrać liquid w poręcznej buteleczce (na ogół o pojemności 10 ml) i dobrać do niego inny smak, by spróbować czegoś nowego. Lubisz słodkie desery? Być może zachwyci cię połączenie wanilii z wiśnią. Wolisz orzeźwiające smaki? Połącz jabłko i świeżą miętę! A może bardziej zasmakuje Ci jabłko połączone z orientalnymi przyprawami, przywodzące na myśl ciepłą szarlotkę? Jeśli wolisz jedynie delikatny posmak owocowy w swoim e-papierosie, możesz zmieszać klasyczne tytoniowe smaki, takie jak Golden Tobaco z odrobiną owocowej nuty.

Komponowanie własnych smaków daje nie tylko możliwość spróbowania czegoś nowego, a takiej możliwości nie mają ci, którzy preferują tradycyjne papierosy. Wymieniane smaki liquidów w e-papierosie pozwalają znaleźć idealną mieszankę lub wiele różnych kompozycji, które świetnie sprawdzą się o różnych porach dnia. Wolisz pobudzającą miętę rano, a słodką wanilię przed snem? Wymień wkład i ciesz się smakiem, jaki najbardziej ci odpowiada.
Dodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z Vype Czwartek 23.06.2016