Battlefield Hardline

Tym razem w pierwszym tytule podserii Battlefield Hardline jednostki specjalne policji ścierać się będą w ulicznych walkach z przestępczością zorganizowaną. Pierwszoosobowa strzelanina rozgrywać się będzie we współczesnym świecie, głównie w miejskiej scenerii.
b-hard-otw.jpg

Nicka Mendoza z Miami ma za zadanie obnażyć chciwość swoich kolegów po fachu, którzy postanowili na swoje wille zarobić szybciej niż z policyjnej pensji. Wcielasz się w tę postać, by walczyć z przestępczością zorganizowaną. Taki jest motyw przewodni gry. Kolejne etapy głównego wątku przeplatane są również misjami pobocznymi, podczas których możesz zarobić dodatkowe pieniądze. Te przeznaczysz np. na ulepszenie swojego arsenału. Jednak Nick nie tylko strzela, a później zadaje pytania. Gromadzi również dowody, typuje podejrzanych – po to, by wszystko było zgodne z procedurami.Broń dostępna w Battlefield Hardline będzie typowa dla jednostek policyjnych, ale ma nie zabraknąć również niespodzianek. Dodatkowe akcesoria jak kajdanki, tyrolki, pałki teleskopowe i paralizatory mają urozmaicić rozgrywkę. Do dyspozycji graczy będą przeróżne środki transportu: samochody, motocykle, pojazdy bojowe, helikoptery, łodzie i inne.

b-hard1.jpg

Duże mapy wystarczą na wiele godzin rozrywki. Ta ma miejsce głównie w mieście, ale będzie można również zapuścić się w bardziej odludne miejsca, jak np. pustynie. Krajobraz będzie można zmieniać dzięki zastosowanej już wcześniej technologii Levolution. Czyli zburzony budynek nie odrośnie w magiczny sposób, a sposobem na zatrzymanie nacierających aut mogą być aktywowanie blokady wystającej z chodnika. Możesz oddziaływać z otoczeniem i dostosowywać je do swojej taktyki.W Battlefield Hardline położono nacisk na tryb wieloosobowy. Decydując się na rozgrywkę, musisz opowiedzieć się po którejś stronie: policjantów lub oprychów. Dzięki ciekawym scenariuszom, gra nie powinna się znudzić do wypuszczenia kolejnego wydania. Możesz też wybrać klasyczną naparzankę – Team Deathmatch i stosować wszelkie dostępne chwyty, by zetrzeć wrogów w pył.

b-hard-3.jpg

Battlefield Hardline
Platformy i ceny: PC (cena: 139 zł), PlayStation 3 (199 zł), PlayStation 4 (239 zł), Xbox 360 (199 zł), Xbox One (239 zł).
Data premiery: świat – 17 marca 2015, Polska – 19 marca 2015.Dodał(a): gianni Poniedziałek 26.01.2015