Battlefield 4: Wojna na morzu (ZWIASTUN)

Fani Battlefielda są rozpieszczani przez wydawcę tytułu. 25 marca w ręce graczy trafi trzeci już dodatek zatytułowany „Wojna na morzu”. Zobacz zwiastun.
Battlefield 4 Wojna na morzu

Trzeci (po „Chińskiej nawałnicy” i „Drugim uderzeniu”) dodatek DLC przeznaczony do rozgrywki sieciowej zatytułowany „Wojna na morzu” światło dzienne ujrzy 25 marca. Pod warunkiem, że wykupiłeś dostęp do Battlefield 4 Premium. Jeśli jakimś cudem tego nie zrobiłeś, poczekasz do 8 kwietnia. W międzyczasie wszyscy możemy nacieszyć oczy zwiastunem i już planować rozgrywkę.
Jak sama nazwa wskazuje, dodatek przeniesie walkę głównie na morze. Jednak będzie trochę wysepek, jak również możliwość wejścia na pokład wrogiego okrętu. Stały ląd i wodę uzupełnią tradycyjnie maszyny latające, które pozwolą panować w przestrzeni powietrznej.

Battlefield 4 Wojna na morzu
„Wojna na morzu” zawiera cztery nowe mapy (Zagubione Wyspy, Bitwa o Spratly, Łamacz Fal i Operacja Moździerz) umiejscowione na Morzu Południowochińskim. Możesz przemieszczać się między skalistymi wysepkami, walczyć w wiosce rybackiej lub pod powierzchnią wody, używając specjalnego okrętu .Inny tryb to Carrier Assault (na bazie Titan Assault z Battlefielda 2142) – polega na próbie zatopienia obcego lub obrony własnego okrętu, na którym znajduje się broń atomowa. W tym scenariuszu możesz zdobywać wyrzutnie rakiet ostrzeliwujące regularnie krypę adwersarzy i czekać aż pójdzie na dno lub zaryzykować wejście na wrogi pokład i przyspieszenie zatopienia łajby.

Battlefield 4 Wojna na morzu
Do dyspozycji graczy będzie również pięć nowych broni oraz dwa gadżety w postaci granatnika 3GL i min przeciwlotniczych. Natomiast poduszkowiec pozwoli Ci przemieszczać się i po wodzie, i po lądzie – bez zmiany środka lokomocji.


Battlefield 4 Wojna na morzu

Do zobaczenia na serwerach!


Dodał(a): gianni Czwartek 20.03.2014