Battlefield 1 - jest gameplay

Już dziś wypiszesz wniosek urlopowy, by w październiku odciąć się od rzeczywistości i oddać się całkowicie grze, której również w weekend oddawała się Emily Ratajkowski
b1-ootw.jpg

Miesiąc temu, gdy odkrywaliśmy zwiastun najnowszego Battlefielda, oglądaliśmy wideo z zapartym tchem. Teraz znów nas zatkało. Pierwszy raz chcemy użyć wehikułu czasu, by przeniósł nas w przyszłość, a nie w przeszłość (np. żeby obstawić poprawnie wyniki w totka).

Battlefield 1 to tytuł, który opiera się obecnym trendom i idzie pod prąd w futurystycznym wyścigu zbrojeń. Gra ta cofa się do realiów I Wojny Światowej i tam przywita nas swoją fabułą i akcją. Do tej pory widzieliśmy jedynie zwiastun, który spowodował, że większość z nas nerwowo pisała wnioski urlopowe na 21 października 2016 – wtedy bowiem planowana jest premiera kolejnej części kultowej produkcji.

Z okazji targów E3, odbywających się w Los Angeles, producent gry (Electronic Arts) zorganizował prezentację nowego zwiastuna, w którym zawarto również sceny z gry, czyli gameplay. Wszystko wygląda jeszcze smaczniej niż w pierwszej odsłonie sprzed miesiąca.Inną atrakcją był pokaz gry w trybie multiplayer. W testach wzięły udział 64 osoby, w tym czołówka amerykańskiego showbussinessu. Jednak celebrytom nie poszło za dobrze, ale bawili się wyśmienicie. Pośród regularnych graczy zasiedli m.in.: Snoop Dogg, Emily Ratajkowski, Wiz Khalifa, The Game, Jamie Foxx czy Terry Crews.

W Battlefield 1 czekają Cię kampanie w kluczowych miejscach Europy, ale i na terenach arabskich. Oprócz różnorodnych lokacji, dostępny będzie też cały zastęp pojazdów. Lekkie wozy bojowe, czołgi, łodzie podwodne, samoloty – każdy z nich będzie miał swoją specyfikę prowadzenia, więc trzeba będzie każdego z nich uczyć się od podstaw. Innymi słowy - dwie gąsienice nie będą się równać innym dwóm gąsienicom.Gra wydana będzie na PC, PS4 i XONE. Członkowie społeczności EA lub Origin Access, mogą wykupić pre order, który dopuści ich do pola bitwy 18 października.

Cena wydanej przez Electronic Arts i DICE Battlefield 1 w wersji na PC to 199 złotych, a na PS4 i XONE 289 złotych. 
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Poniedziałek 13.06.2016