Batman v Superman: Świt sprawiedliwości - epicki zwiastun

Jest szansa na rozstrzygnięcie sporu kto jest lepszy: Superman czy Batman. Ten pierwszy przybywa do Gotham, by wkurzyć miejscowego bohatera i społeczność. Ludzie zaczynają się zastanawiać, czy osoba obdarzona boskimi mocami dobrze wykorzysta swój potencjał. Takie obawy ma również Bruce Wayne, który kwestionuje dobre intencje swojego konkurenta do nagrody o super bohatera roku. No i mamy konflikt. Ale nagle pojawia się problem wyższej rangi, rozwiązanie którego może wyłonić ulubieńca gawiedzi.
batman-v-superman.jpg

Podczas gdy panowie bohaterowie przepychają się i szarpią za różnokolorowe pelerynki, odwieczny adwersarz Supermana - Lex Luthor – wyprodukował złoczyńcę GMO. Genetycznie zmodyfikowane truchło Generała Zoda (dowódcy z Kryptonu) zamienia się w potężnego potwora zwanego Doomsday. A przynajmniej takie są domysły. W każdym razie gigantyczny stwór ma wielkie moce – laser w oczach, nadprzyrodzoną siłę, szybko się regeneruje, a nawet może się ożywić po śmierci. I jak tu go pokonać?

Superman i Batman będą musieli przełożyć indywidualne niesnaski nad dobro ludzkości i położyć genetyczny eksperyment Lexa Luthora. Z pomocą przyjdzie im kobieta. Waleczna Wonder Woman, w którą wcieliła się piękna Gal Gadot.

Właśnie ukazał się najnowszy, wciągający, budujący napięcie i zaostrzający apetyt zwiastun, w którym nakreślona jest część fabuły. Pozycja obowiązkowa na liście każdego faceta, który wychował się z zeszytami DC Comics, a nie z Kaczorem Donaldem.Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (Batman v Superman: Dawn of Justice)
reżyseria: Zack Snyder
scenariusz: Chris TerrioDavid S. Goyer
premiera polska: 1 kwietnia 2016
premiera światowa: 23 marca 2016
obsada:
Henry Cavill - Clark Kent / Superman   
Ben Affleck - Bruce Wayne / Batman
Gal Gadot - Diana Prince / Wonder Woman       
Jesse Eisenberg - Lex Luthor   
Amy Adams - Lois Lane   
Laurence Fishburne - Perry White   
Jeremy Irons - Alfred

Poprzedni zwiastun z lipcowego Comic - Con:


b-v-s.jpg

bat v sup.jpg

Dodał(a): Paweł Jaśkowski Czwartek 03.12.2015