Bankomat wypłacał dwa razy więcej pieniędzy!

Wyobraź sobie, że wypłacasz kasę z bankomatu, a ten wydaje ci dwa razy tyle, ile chciałeś! W Gdańsku właśnie zdarzył się taki cud!

bankomatSzczęśliwi ci, którzy wypłacali pieniądze w nocy z soboty na niedzielę w jednym z Gdańskich bankomatów PKO BP. Awaria systemu sprawiła, że bankomat wypłacał dwa razy więcej gotówki niż powinien, przy jednoczesnym pobieraniu właściwej, czyli żądanej przez klientów kwoty z konta. Nie wiadomo ile hajsu stracił na tym bank, ale wiadomo, że wieść o cudownych pomyłkach szybko się rozniosła i przed bankomatem szybko zgromadziły się kolejki jak za PRL'u po kaszankę. Zanim pracownicy banku dowiedzieli się o awarii (jeden z przykładnych obywateli przyniósł im "różnicę" pieniędzy, która została mu wypłacona), zachłanni ludzie mogli wyciągnąć już z maszyny całkiem pokaźne kwoty. W chwili obecnej bank stara się namierzyć osoby, które w noc cudów wypłacały z rzeczonego bankomatu hajsy, ale podobno ciężko będzie udowodnić im, że wykorzystywali awarię specjalnie i odzyskać od nich stracone pieniądze.


Dodał(a): Jagoda Poniedziałek 15.04.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
xMxmar (2013-04-16 14:07:06)
wiecej takich maszyn niech ma awarie :)) a kazdy polubi bank :) I like it:)hehe Zgłoś naruszenie
walus17 (2013-04-15 22:38:26)
Jedna z możliwości by odbić sobie na zachłannym państwie polskim, a tu znajduje się jeden "uczciwy". O zgrozo !!! Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)