Bankomat, który rozdaje prezenty

Wyobraź sobie, że chcesz wypłacić pieniądze z bankomatu, a ten zaczyna z tobą rozmawiać. Jeśli wydaje ci się to dziwne, co dopiero powiesz na to, że wspomniany bankomat oprócz tego miałby cię obdarować prezentami?

TD Canada Trust bankomat

Pamiętasz akcję z automatem Coca Coli, który rozdawał drobne prezenty studentom? Bank TD Canada Trust postanowił iść tym tropem i na jeden dzień uruchomić bankomat, który będzie uszczęśliwiał korzystających z niego ludzi.

BANKOMAT Z BITCOINAMI W POLSCE!


Bardzo dobrze znana klientom zielona maszyna na 25 lipca zamieniła się w "automated thanking machines" ("automatycznie dziękującą maszynę"). Jak dla nas, ten bank postarał się o wiele bardziej niż Coca Cola! Przynajmniej jeśli chodzi o prezenty.

Każdy kto wspomnianego dnia był o 14.00 w oddziale TD otrzymał 20 dolarów. 20 tysięcy kopert z banknotami zostało wręczonych w 1 000 oddziałów w kraju. Poza tym wspomniany bank miał także ofertę dla swoich specjalnych klientów... Zobacz jaką!Dla przypomnienia, automat z prezentami Cola Coli:Dodał(a): BJ, fot. FameFlynet Poniedziałek 04.08.2014