Święta tradycja

Daj przykład, jak kultowo i po męsku uczcić Dzień Kobiet. A przy tym trochę skorzystać...

Ballantines

Nie pozwól, by Dzień Kobiet był świętem wyłącznie damskim. Obchodź je tak, abyś i ty miał coś dla siebie. Sposób celebracji święta dobierz w zależności od tego, kim jest kobieta. Poniżej prezentujemy równania na bazie szkockiej whisky Ballantine’s Finest, które podpowiedzą ci, jak czcić damy i czego możesz spodziewać się w zamian.


Przyjaciółka

Tu możesz sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Odlotowy irys plus drink stworzony z whisky oraz soku z
pomarańczy pozwoli wam na coś więcej niż zwykły uśmiech...


Koleżanka z pracy

Najlepiej podjąć ją tulipanem oraz klasyczną whisky z lodem (czy, jak to mawiają Szkoci: „on the rocks”). Za taką niespodziankę z pewnością zostaniesz nagrodzony wielkim uśmiechem.


Mamusia

Nie zapomnij o niej, wszak matka jest tylko jedna! Gustowny kwiat w doniczce oraz drink przyrządzony z whisky z sokiem z antonówki (to nie żart!) sprawi, że dostaniesz od rodzicielki słodkiego buziaka.


Żona

Nie zapomnij o niej! Po powrocie z pracy uhonoruj swą lepszą połowę różą oraz klasycznym drinkiem: whisky z lemoniadą. Namiętny wyraz twarzy partnerki to w małżeństwie rzecz bezcenna, prawda?


Teściowa

Wystarczy jej kaktus oraz szkocka whisky z niewielkim, najwyżej łyżeczka od herbaty, dodatkiem octu balsamicznego (aceto balsamico di Modena). Będzie narzekała, że niedobre? Ale jakie modne!


Dodał(a): Hep Wtorek 08.03.2011

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
King steiga (2012-11-13 21:25:12)
dobre rady Zgłoś naruszenie
wronskib (2012-01-10 21:37:37)
doktorek zasnął Zgłoś naruszenie
T_W_I_N_1 (2011-09-02 19:04:28)
pal tam kwiatek, aby tylko pamiętać :) Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)