Bądź jak Putin

Chciałbyś być człowiekiem tak wybitnym, dobrym i mądrym, jak prezydent Rosji Władimir Władimirowicz Putin? Pomożemy ci upodobnić się do niego
Władimir Putin prezydent Rosji


Ten rosyjski prawnik, eksfunkcjonariusz KGB oraz miłujący pokój mąż stanu to jeden z absolutnie najwybitniejszych polityków w historii. Dzień, w którym on osobiście sprawi, że świat będzie rajem, a ludzie będą się wzajemnie kochać i szanować, po prostu musi nadejść. Radzimy ci więc należycie przygotować się na ten piękny czas.

„SZTUKA WOJENNA” SUN ZI 60 zł


sztuka.jpgTa książka z VI wieku p.n.e. to ponadczasowe arcydzieło z zakresu metod prowadzenia wojen; ich planowania, taktyki i strategii. Pozwala skutecznie zwalczać szkodliwe bunty i rewolucje oraz troskliwie chronić swych obywateli mieszkających na terenach obcych krajów przed lokalnymi bandytami. Czytaj koniecznie po rosyjsku!

kur.jpg KUREK KULOWY DO GAZU VALVEX50 zł

Wiadomo, że ten wybitny polityk jak nikt inny potrafi sterować przepływem gazu w rurociągach – robi to w sposób przemyślany, mądry oraz wizjonerski, zapewniając wszystkim paliwo wedle zasług i potrzeb. Chcesz być taki jak on? Kup własny zawór i trenuj dokręcanie oraz odkręcanie kurka.

 A. LANGE & SÖHNE TOURBOGRAPH POUR LE MÉRITE 1 600 000 zł             septok.jpg

Prezydent jest smakoszem zegarków z najwyższej półki, ze szczególnym uwzględnieniem marek A. Lange & Söhne, Blancpain i Patek Philippe. Jako wielki altruista co jakiś czas spontanicznie wręcza jeden z nich „zwykłemu człowiekowi”. Kup takie złote cudo i jego wzorem podaruj je przypadkowej osobie.

MARIONETKA BRAMBLEROSE 78 zł

Czternastocentymetrowa kukiełka, którą w bardzo łatwy sposób możesz sterować i manipulować za pomocą drewnianego krzyżaka i paru sznurków. Chciałbyś pewnego dnia w mistrzowski sposób pociągać za sznurki na najwyższych szczeblach władzy? Zacznij od czegoś takiego.

nutgun.jpg  „NUTGUN” PUSSY RIOT 30 zł

Singiel feministyczno–punkowej grupy sprzedawany przez amerykański sklep Amazon.com. Choć jej członkinie za skandaliczną działalność zostały przez niezawisły rosyjski sąd wsadzone do kolonii karnej, to dzięki osobistemu wstawiennictwu dobrego prezydenta Putina wyszły na wolność przed końcem kary.

Artykuł pochodzi z miesięcznika CKM/5/2014.

putin na koniu.jpg


Dodał(a): CKM Czwartek 22.05.2014