Babcia i wnuk palą trawkę

Oglądanie sprośności po „trawce”? Czemu nie! Chłopak usiadł z babcią, aby wypalić marihuanę, czego efektem jest wiele zabawnych sytuacji przedstawionych w wideo.
1.jpg

W SKRÓCIE:

Andrew spotkał się z babcią, aby przed kamerą zapalić marihuanę. Była to pierwsza styczność kobiety z miękkim narkotykiem. Cała rozmowa została zarejestrowana. Na koniec Helen stwierdziła, że obejrzy sprośny film.

PEŁNA WERSJA:
Po raz kolejny osoby tworzące kanał WatchCut Video postanowiły poczęstować „trawką” ludzi o odmiennych poglądach, których dzieli wiele lat. Tym razem padło na babcię i wnuczka. Usiedli oni przy jednym stole i zapalili przysłowiową fajkę pokoju. On nazywa się Andrew, a ona Helen. Po raz pierwszy znaleźli się w tak niecodziennej sytuacji.

Najpierw Andrew pyta Helen, czy ta kiedykolwiek paliła marihuanę, a ona kategorycznie zaprzecza. Babcia chociaż wychowała się na wsi i dorastała w czasach, kiedy miękki narkotyk był bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych, stroniła od takich używek. Teraz boi się, że zrobi jej się niedobrze. Chłopak uspokaja ją i wyciąga bongo zza kanapy, a potem tłumaczy jak działa urządzenie.

Starsza pani nie ma pojęcia jak się nim posługiwać, więc Andrew podaje jej jointa. Potem zaczyna się zabawa i rozmowa. Chłopak przekonuje ją, że od palenia „trawki” nie można umrzeć. Następnie pyta o jakiekolwiek jej doświadczenia z narkotykami. Była zbyt zajęta, aby korzystać z używek.

Andrew jest wyraźnie zaskoczony sposobem, w jaki jego babcia próbuje posłużyć się bongiem. Pomaga jej i podaje wskazówki jak powinna ułożyć usta. Chłopak wyznaje, że ma ADHD i narkotyk go uspokaja.

Później następuje rozmowa o horrorach, co prowadzi do dość niezręcznej dyskusji o zabarwieniu seksualnym. Temat kończy się stwierdzeniem, że babcia wróci do domu i obejrzy sprośny film, a po chwili wypuszcza dym z jointa prosto w twarz Andrew.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:WatchCut Video Środa 05.04.2017