Aż dwa zwiastuny nowego Spider-Mana

Nie jeden, a dwa zwiastuny „Spider-Man: Homecoming” wypuścił do sieci Marvel! To ma wynagrodzić długie wyczekiwanie na ten moment. Bo młody Człowiek Pająk pojawił się już w kwietniu w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów” i widzowie zastanawiali się, jak twórcy ożenią ze sobą różne światy bohaterów w kolejnej produkcji.
spiderman-homecoming.jpg

A wygląda to tak, że Peter Parker, świadomy swojej mocy, próbuje ją okiełznać i wykorzystywać na co dzień. Na szczęście pojawia się Tony Stark i zostaje mentorem dzieciaka. Nigdy nie spodziewałbyś się, że Iron Man będzie dyrygował Spider-Manem! Ale było to konieczne ze względu na słabe wyniki sprzedażowe przygód Człowieka Pająka i sugestię wygaszenia serii. Avengersi ściągają do kin większą publikę, więc jest to dobra próba reanimacji pokrytego pajęczynami bohatera.

W „Spider-Man: Homecoming” Peter Parker – jak to nastolatek – chciałby błysnąć wśród rówieśników czymś więcej, niż fajnym koncie na Instagramie czy byciem youtuberem albo innym vlogerem. Ręce świerzbią go, by wypuścić pokazowe pajęczyny przed smukłymi koleżankami, a najchętniej owinąć je siecią i wpuścić swój jad...ekhm, ale na szczęście jego zapędy hamuje wspomniany Iron Man.Z jego polecenia zajmuje się drobnostkami i czyszczeniem ulic ze zbirów piątego sortu. Jednak pewnego dnia pojawia się Vulture, którego głowę żądny większych sukcesów małolat chciałby powiesić na swojej ścianie chwały. Jednak nieopierzony superbohater potknie się wielokrotnie o własne odnóża i zaplącze w postawioną przez siebie sieć, a wtedy będzie musiał dość szybko wydorośleć oraz przypomnieć sobie rady Tony`ego Starka. I to nie w kwestii postępowania ze złapanymi w sidła koleżankami.

„Spider-Man: Homecoming”
Premiera światowa: 7 lipca 2017
Premiera polska: 14 lipca 2017
Reżyseria: Jon Watts
Scenariusz: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein
Obsada:
Tom Holland - Peter Parker / Spider-Man        
Robert Downey Jr. - Tony Stark / Iron Man        
Marisa Tomei - Ciocia May        
Michael Keaton - Adrian Toomes / Vulture        
Zendaya Coleman - Michelle


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Piątek 09.12.2016