Aplikacja oceni twoją urodę

Mama powtarza ci że jesteś ładny? Wszyscy naokoło jednak zaprzeczają, ale ty nadal nie kleisz faktów, że być może rodzicielka mówi tak z grzeczności?
anaface

fot.: anaface.com

Wszechwiedzący internet prawdę ci powie! A właściwie specjalna aplikacja Anaface. Raz na zawsze rozstrzygnie twój życiowy dylemat. Rozwieje twoje wątpliwości co do tego, czy niepowodzenie u kobiet zawdzięczasz nieświeżemu oddechowi, obciachowemu ubiorowi, nudnemu charakterowi, czy po prostu krzywej gębie.

Wystarczy, że wrzucisz do aplikacji Anaface swoje zdjęcie portretowe, a specjalny algorytm wyliczy współczynnik twojej urody. Lub brzydoty. Zostaniesz poproszony o zaznaczenie charakterystycznych punktów na twarzy (jest ich 17), po czym magiczny program wyda wyrok. Pod uwagę brana jest między innymi symetria twarzy, rozstawienie oczu i uszu, a także szerokość nosa i ust.

Leć więc do fotografa, by zrobił ci profesjonalne paszportowe zdjęcie „en face”, wtedy twarz skierowana jest do obiektywu na wprost. Nie ryzykuj zdjęć `z ręki`, bo jedno drgnięcie aparatu może przeważyć na twojej samoocenie i odciśnie się an psychice bardziej trwale niż niemieckie gąsienice czołgów na polskich ziemiach.

Uwaga: pamiętaj, że wgrywając swoje zdjęcie, zgadasz się na jego przetwarzanie. Przeczytaj zasady korzystania z serwisu.Dodał(a): carlo Środa 20.02.2013