"Angry Birds" – genialny trailer filmu!

Do sieci trafił właśnie najnowszy zwiastun pełnometrażowego filmu „Angry Birds”. I wygląda na to, że jest na co czekać, bo to może być jedna z lepszych bajek jakie w ostatnich latach powstały.
ab.jpg

Po spektakularnym trailerze ekranizacji gry „Assassin’s Creed”, przyszła kolej na mniej spektakularny, ale przezabawny i świetny trailer filmu o Angry Birds. I o ile pierwszy zwiastun, który ukazał się jeszcze w 2015 roku, zdradzał dość niewiele fabuły, o tyle ten, który pokazał się w maju 2016, uchyla już nieco bardziej rąbka tajemnicy i przy okazji nieźle podgrzewa apetyty.

Widzimy w nim bowiem wyraźnie zarysowaną historię głównego bohatera, czerwonego „złego ptaszka” o imieniu Red. Red nie należy do najbardziej lubianych mieszkańców ptasiej wyspy, głównie ze względu na swoją wybuchowość i problemy z agresją. Jednak gdy na wyspę trafiają podstępne zielone świnie i kradną ptasie jaja, Red urasta do roli wodza wyprawy, której celem jest odzyskanie tych jaj.

Zwiastun ukazuje jeszcze jeden istotny element fabuły – w filmie pojawi się ogromna proca, za pomocą której Angry Birds będą wystrzeliwały się na wyspę złych świń. Czyli clue całej gry zostanie dokładnie odwzorowane także w filmie! Poza tym pokazanych jest kilka gagów, które są naprawdę całkiem zabawne.Można więc liczyć na to, że kinowa wersja Angry Birds będzie jedną z lepszych bajek jaka ostatnio powstała. Zwłaszcza, że za scenariusz odpowiada Jon Vitti, a więc scenarzysta kultowego serialu "The Simpsons".

Produkcja ma trafić na ekrany kin 20 maja 2016 roku.


Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 17.05.2016