Amazon kręci nową wersję serialu o Conanie Barbarzyńcy

Ostatnia wersja serialu o Conanie Barbarzyńcy została nakręcona ze 20 lat temu. Teraz Amazon postanowił jednak przypomnieć publice tego kultowego wojownika i pracuje nad zupełnie nowym serialem o jego przygodach.
00525430.jpg

Amazon stale próbuje dogonić Netfliksa i HBO GO. I robi to dobrze. Pod koniec 2017 roku gigant ogłosił, że chce zekranizować „Władcę Pierścieni” w formie serialu, a teraz dowiadujemy się, że ma dokładnie takie same plany w stosunku do Conana Barbarzyńcy.

Według doniesień serial Amazona opowiadający o tym kultowym dzikim wojowniku ma ściślej trzymać się fabuły nakreślonej w pierwowzorze, czyli w książkach Roberta E. Howarda z 1932 roku. To z pewnością dobra wiadomość, bo wszystkie ekranizacje Conana, które ukazały się po dwóch filmach z lat 80. ze Schwarzeneggerem w roli głównej, nie były najlepsze. A zwłaszcza film z 2011 roku z Jasonem Momoa z „Gry o Tron”, o którym wszyscy woleliby już zapomnieć.

Niestety nie wiadomo, kiedy dokładnie serial będzie miał swoją premierę, ani kto zagra Conana. Wiadomo natomiast, że wśród twórców znajdzie się m.in. Miguel Sapochnik, współreżyser takich hitów jak „Gra o Tron” czy „Dr House”. Możemy więc spodziewać się niezłego widowiska. 

ZOBACZ TEŻ ZDJĘCIA SEKSOWNEJ BARBARY:
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. DILTZ/ Forum Środa 07.02.2018