Alkohol wolny od kaca

Koniec z kacem po alkoholu! Genialny wódz Korei Północnej wymyślił trunek z procentami, który nie zostawia Cię na drugi dzień z bólem głowy, mdłościami i ogólnym osłabieniem. Nie ciesz się jednak zbyt szybko, bo koreańskie media donoszą również, że przywódca znalazł lekarstwo na HIV...
koniec kaca.jpg

Kim Dzong Un twardą ręką rządzi Koreą Północną. Jednak jego poddani nie buntują się zbytnio, no bo kto by występował przeciw tak wspaniałemu przywódcy? Według narodowych mediów koreańskich, najwyższy urzędnik w państwie stoi za kolejnym przelomowym wynalazkiem, którego pozazdrościć może zgniły, kapitalistyczny zachodni świat.

Chodzi o trunek alkoholowy, który nie powoduje kaca. Koryo Liquor powstaje podobno z 6-letniego Kaesong Koryo Insam, czyli napoju na bazie żeń-szenia. Lecznicze właściwości znane są na całym świecie od dawna i to ten składnik ma sprawiać, że koreańska gorzałka będzie zdrowa. Jednak najważniejszym składnikiem jest palony ryż kleisty, który z produkcji wyparł cukier, a ten obciąża nam wątrobę, gdy organizm próbuje zmetabolizować alkohol. Genialne! Ale czy prawdziwe...?

Do tej pory koreańska propaganda donosiła światu zachodniemu, że ich przywódca wraz z nieprzeciętnymi naukowcami wymyślił lekarstwo na wirusa Eboli i HIV. Mało tego! Ojciec obecnego przywódcy, zmarły w 2011 roku Kim Dzong Il był, według narodowych mediów, najlepszym golfistą świata. Wymyślił też rzekomo hamburgera. Oczywiście by udławili się nim kapitaliści.

Dodał(a): Paweł Jaśkowski Piątek 22.01.2016