Agents of Mayhem - gra dla fanów komiksu i absurdu

Ta gra podbije serca urodzonych w latach 80-tych oraz wszystkich fanów komiksów i kreskówek. Gdy inne studia stawiają na jak najbardziej realistyczne odwzorowanie rzeczywistości i przerysowanie jej do cyfrowego świata, Volition brnie konsekwencje w świat animowany.
agents-otw.jpg

Twórcy gry Agents of Mayhem dali się poznać przede wszystkim serią Saints Row. A ta charakteryzowała się totalnie odjechaną rozgrywką z absurdalnym humorem i kompletną bezkompromisowością wobec zasad tworzenia gier. Nie inaczej jest w przypadku Agents of Mayhem.

Nawiązujący do kreskówkowych i komiksowych bohaterów lat 90-tych tytuł to świetny sposób na odreagowanie stresu. Nie spinasz się, by jednym precyzyjnym strzałem `zdjąć` wroga, nie obmyślasz strategii przed wyruszeniem w bój, ani nie przejmujesz się, że zrobisz coś nie tak. Ta gra jest dla użytkownika i to on decyduje, co będzie się w niej działo.Gracz porusza się w rozległym otwartym świecie, widząc swojego bohatera z perspektywy TPP. Do zaliczenia ma wątek główny, ale tylko od niego zależy czy wybierze z mapy misje poboczne i tym samym zdobędzie dodatkowe doświadczenia i ekwipunek. Tytułowi Agenci to zbieranina osobliwych postaci. Niestabilni emocjonalnie, niemoralni, często pozbawieni zasad antybohaterowie muszą powstrzymać doktora Babilona i jego organizację Legion. Która jest jeszcze bardziej nikczemna niż szwadron mający uratować świat.Graliśmy przedpremierowo w Agents of Mayhem i to były najszybsze dwie godziny w ostatnim czasie. Rozgrywka jest lekka, wciąga i nie możemy doczekać się premiery 18 sierpnia! Grę na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One wyda w Polsce Techland.


Dodał(a): Paweł Janusz Wtorek 01.08.2017