Adam Levine nową twarzą marki L’Oreal Men Expert

Wokalista Maroon 5 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych artystów na świecie. Co ważniejsze, łączy w sobie wszystkie cechy nowoczesnego i aktywnego mężczyzny. Czyni to z niego idealnego partnera dla kosmetyków przeciw oznakom zmęczenia.
admphotostwo468555.jpg

Muzyk, aktor i mentor w jednej osobie – taki fenomen jak Adam Levine nie zdarza się często. Wokalista na swoim koncie ma wiele platynowych albumów oraz 3 nagrody Grammy. Pomimo tego, wciąż nie zwalnia tempa. Wystarczy spojrzeć na liczbę jego fanów na Instagramie – 11,7 miliona obserwujących to nie przypadek. Wokalista Maroon 5 jest więc doskonałym globalnym wzorcem męskiego ideału.

Dżentelmen, buntownik, a zarazem ikona stylu. Na co dzień jest oddanym mężem i ojcem, ale również spełnionym biznesmenem oraz świetnym wokalistą. Adam Levine jest doskonałym przykładem nowoczesnego mężczyzny, dla którego życie prywatne jest równie ważne jak życie zawodowe. Poza gitarą oraz licznymi tatuażami Adam znany jest ze swojego sarkastycznego poczucia humoru, ale również z wytrwałości oraz determinacji, dzięki czemu perfekcyjnie łączy życie rodzinne z wymagającymi trasami koncertowymi. Jego charakter oraz osobowość to idealne ucieleśnienie prawdziwego mężczyzny L'Oréal Men Expert.

Czuję się zaszczycony, że będę reprezentował markę L'Oréal Paris. Codzienna pielęgnacja jest dla mnie bardzo ważnym elementem dbania o siebie, a stanie się ambasadorem tej kampanii to świetny sposób, aby zachęcać innych do dbania o swoją skórę – powiedział Adam Levine.

al.jpg

Dodał(a): CKM/ fot. Starstock Wtorek 22.01.2019