15 tys. dolarów za leżenie w łóżku

Ameryka to dziwny kraj, w którym zarobić możesz absolutnie na wszystkim. Nawet na leżeniu w łóżku.
praca nasa


Nie wychodzisz z łóżka, bo masz zapierdziel na fejsie? Grasz na konsoli całymi dniami? Do tego nie lubisz gotować, a kąpiesz się tylko z konieczności? NASA ma idealną pracę dla ciebie!

Kontrakt z Amerykańską Agencją Kosmiczną trwa 89 dni, z których pierwsze 15 funkcjonujesz „na nogach”. Czyli musisz się nieco wysilić i chodzić na badania, na które jajogłowi każą ci się stawiać. Poza tym luz. Warto się wysilić i przetrwać ten okres, bo później czeka cię 60 najwspanialszych dób (nie, nie dup, to później) w twoim życiu. Leżysz całymi dniami w łóżku z lekko uniesionymi w górę nogami. W tym czasie możesz oddawać się ulubionym rozrywkom: grze na konsoli, oglądaniu TV, przeglądania fejsa od deski do deski, możesz nawet przeczytać jakąś ciekawą książkę. Dopuszczalne są wizyty gości, więc możesz w tym czasie udzielać wywiadów, przyjmować fanki (tak, teraz wchodzą dupeczki), no bo w końcu przecież założyłeś swój fanpage żeby dzielić się ze światem swoją fascynującą przygodą.

Martwisz się o potrzeby fizjologiczne? Niepotrzebnie! Wszelkie sprawy tego typu załatwiasz jak kosmonauci – przez specjalne cewki i pojemniki. Prysznic? Nie ma problemu – siostra przełożona umyje cię na łóżku. Do ciebie należy jedynie informowanie gdzie akurat ma kierować strumień wody...

Ostatnie 14 dni to rekonwalescencja. Niestety będziesz musiał trochę pochodzić. Ale inżynierowie i lekarze nie będą cię przemęczać – w końcu masz za sobą ciężką misję, która jest istotna dla całej ludzkości. Dodatkowo wysiłki osłodzi ci twoja gaża - 15 tysięcy dolarów za twój wkład w rozwój nauki.

Wszystko po to, by sprawdzić jak zachowa się ludzkie ciało w stanie nieważkości. Chodzi o układ kostny, narządy wewnętrzne i to jak psychicznie dźwigniesz wyznaczone zadanie. Możesz się poczuć prawie jak astronauta. Prawie.

Aha, posiłki! Będziesz traktowany po królewsku – chłopaki z NASA przydzielą ci indywidualnych kucharzy, którzy będą przygotowywać dla ciebie specjalne posiłki.Dodał(a): gianni Sobota 11.05.2013