100 najlepszych miast dla millenialsów

Znajdziesz na tej liście Warszawę, ale dopiero pod sam koniec. Jak się okazało najbardziej przyjaznym millenialsom miastem jest Amsterdam. Ciekawe dlaczego?
1.jpg

W SKRÓCIE:
Pewien portal skonstruował listę 100 miast, które w 2017 roku są najbardziej przyjazne millenialsom. Pod uwagę brano kategorie związane z ekologią, relaksem, oraz dostępnością do rzeczy codziennego użytku. Warszawa znalazła się na 84 miejscu.

PEŁNA WERSJA:

Millenialsi, czy też generacji Y to pokolenie ludzi, którzy urodzili się na przełomie wieków. Definiuje się ich zamiłowaniem do technologii i przedsiębiorczym sposobem myślenia. Mają też wysokie oczekiwania względem miejsc, gdzie planują spędzić jakiś czas. Nie zostaną długo w mieście, jakie im nie odpowiada, a zależy to od wielu czynników.

Portal Nestpick stworzył listę 100 najbardziej przyjaznych millenialsom miast w 2017 roku. Pod uwagę wzięto jak dana lokalizacja rozwija się pod względem ekologicznym, jaki jest dostęp i ceny do rzeczy niezbędnych do przetrwania dla młodych ludzi, na jakim poziomie stoi tolerancja dla innych osób w konkretnym regionie oraz w jakim stopniu można się tam zrelaksować.

Jak się okazało najbardziej przyjaznym miastem dla młodych ludzi jest Amsterdam. Na drugim miejscu znalazł się Berlin, a na trzecim Monachium. W rankingu uwzględniono nawet polską stolicę. Niestety Warszawa jest gdzieś na szarym końcu, bo dopiero na pozycji 84.

Tak prezentuje się pierwsza dziesiątka:
1. Amsterdam Holandia    
2. Berlin Niemcy    
3. Munich Niemcy    
4. Lizbona Porugalia    
5. Antwerpia Belgia    
6. Barcelona Hiszpania    
7. Lyon Francja    
8. Kolonia Niemcy    
9. Paryż Francja
10. Vancouver Kanada

84. Warszawa Polska

Swoją drogą ciekawe, na którym miejscu poza setką, znalazłby się Radom, albo Sosnowiec.

Pełną listę możesz zobaczyć tutaj

Dodał(a): Paweł Zieleń Piątek 21.04.2017