10 cech idealnego mężczyzny

Romantyczny niczym Francuz, temperamentny jak Włoch, gorący jak Hiszpan, praktyczny jak Niemiec, a do tego majętny jak Rosjanin. Mężczyzna idealny, dinozaur, dziwaczna hybryda, którą, nie wiedzieć czemu, każda niemal kobieta pragnie dostać pod choinkę

sprzątający facet

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, czego pragną kobiety i, co gorsza, przyszedł Ci do głowy samobójczy pomysł sprostania tym wymaganiom, najpierw przeczytaj 10 warunków, które według kobiet powinien spełniać klasyczny książę z ich opowieści science-fiction, a później jeszcze raz się nad tym zastanów.

1. PRZYSTOJNY: atrakcyjność fizyczna to podstawa; mężczyzna rozpatrywany jest jak materiał genetyczny i dawca nasienia, które musi się jakoś prezentować; powinien ćwiczyć osiem razy w tygodniu, prowadzić zdrowy tryb życia i wyglądać jak polski hydraulik na obczyźnie;

2. Z POCZUCIEM HUMORU: zawsze gotowy rozbawić kobietę; nieważne, że przez ostatnie osiem godzin użerał się z upierdliwymi klientami w biurze, później odholowano mu auto za złe parkowanie, a ostatecznie dostał mandat w autobusie, bo przecież nie było gdzie kupić biletu. Musi stanowić oazę spokoju i nie tracić pogody ducha - strzelanie fochów zarezerwowane jest dla kobiet;

3. BOGATY: nie chodzi o to, że kobiety lecą na pieniądze, absolutnie nie! Grubość męskiego portfela posiada znacznie głębsze uzasadnienie. Świadczy o tym, że jest ogarnięty życiowo i odpowiedzialny, może zapewnić im poczucie bezpieczeństwa w postaci fantastycznie wyposażonej garderoby, świetnie prowadzącego się auta i dożywotniego karnetu w Spa.; tylko jak to osiągnąć, spędzając większość czasu na robieniu rzeźby?!

4. ODDANY I WIERNY: inne kobiety dla niego nie istnieją - przy jego wybrance brzydną wszystkie piękne aktorki i tyją top modelki. Nosi walizki, otwiera drzwi w aucie, przywozi i odwozi, gdzie trzeba. Prawie jak szofer, ale jednak nie szofer, bo przecież życiowy partner. Niespecjalnie lubi piłkę nożną, a czas spędzony z ukochaną przedkłada nad ten z kumplami przy browarze.

5. INTELIGENTNY: ogląda tylko ambitne kino, najlepiej z gatunku francuskiej Nowej Fali (wrzućcie w Google) lub niszowych dramatów psychologicznych, gardzi porno. Wie, co to transcendencja egzystencji w jej immanencji (tego chyba nawet Google nie ogarnie) oraz odróżnia sukienkę od spódnicy.

6. ROMANTYCZNY I WRAŻLIWY: artysta. Niekoniecznie musi zajmować się sferą artystyczną, chodzi bardziej o pasję, w której potrafi się zatracić. Płacze z nią na filmach, ale tylko na niektórych. Pamięta o rocznicy oraz innych ważnych datach, w tym urodzinach teściowej. Idealnie, gdy jego pasją jest jego kobieta.

7. DZIKI I NIEZALEŻNY, ALE ROKUJĄCY: kobiety uwielbiają niegrzecznych chłopców; nasz bohater ma naturę łobuza - to taki buntownik bez powodu, który powód do zaprzestania buntowniczego życia odnalazł w miłości do tej jedynej. To ona go zmieniła i sprowadziła na drogę cnoty. (Ale jak znaleźć na to czas robiąc rzeźbę i prowadząc interes – także własny , osobisty)

8. KOMPLEMENTUJĄCY: typ ten odznacza się sokolim wzrokiem, zauważa każdą wizytę u fryzjera czy kosmetyczki oraz najmniejszą zmianę garderoby (proponujemy założyć sobie specjalny notes, kobiety często opowiadają o tym na tydzień przed - jedna notatka, a robi tak wiele). Adoruje dużo, ale bez przesady, żeby się nie znudziło. Sam musi wyczuć. Kobiety często są niepocieszone z ilości i jakości dostawanych komplementów. Z drugiej strony, jak często wy je słyszycie?

9. WYROZUMIAŁY: taki facet-wróżka, który bez problemu czyta między wierszami i w każdym NIE potrafi dostrzec potencjalne TAK. Potrafi z mistrzowską precyzją interpretować tzw. sugestie bądź sygnały, dzięki czemu zawsze unika damsko-męskich konfliktów. Czy spotkaliście kiedyś wróżkę?

10. KOCHANEK IDEALNY: wiecznie w gotowości, ale potrafiący zrozumieć, gdy boli ją głowa. Nie naciska. Dobry, zwinny i władczy w łóżku. Grę wstępną przedkłada nad własną przyjemność. Nigdy nie dochodzi przed partnerką. Doskonale znający mapę kobiecego ciała i najbardziej podniecającą drogę do punktu G (szkoda tylko, że każda kobieta ma go gdzie indziej).

Nadal jesteście zainteresowani? Książę z bajki, jak sama nazwa mówi: myje się z rzadka, posuwa wszystkie damy dworu, a wierny jest tylko królowi. Wygórowane wymagania kobiet doprowadzają do frustracji obie strony. Frustracja, jaka by nie była, przyczynia się do niżu demograficznego. Jako prorodzinna redakcja CKM, nie możemy dopuścić do tego typu zachowań. Zgłaszamy oficjalną petycję do kobiet, aby zawęzić listę do 2 punktów!


Dodał(a): Agata Skórska Wtorek 09.04.2013