5 rzeczy, które możesz robić wspólnie ze swoją kobietą i zapunktować

Nic tak nie cementuje związku, jak wspólne spędzanie czasu.

5-rzeczy-ktore-mozesz-robic-wspolnie-ze-swoja-kobieta.jpg

W tym tekście pokazujemy, że nie musi się to ograniczać do siedzenia w domu i oglądania kolejnego serialu na Netflixie. Przygotowaliśmy 5 propozycji, dzięki którym nie tylko miło spędzisz kilka godzin ze swoją ukochaną, ale też nabijesz sobie plusy. Dlatego nie zwlekaj dłużej i czym prędzej zabieraj się za lekturę.

Wspólne treningi

Większość facetów uwielbia sport. Jedni grają w piłkę, drudzy biegają, a jeszcze inni chodzą na siłownię. Jeśli robisz to regularnie, to zaproponuj wspólny trening swojej kobiecie.

Oczywiście nie chodzi nam o to, żebyś kupił jej korki i zabrał na boisko piłkarskie B-klasowej drużyny. Chociaż zapewne Twoim kumplom mogłoby się to spodobać, a Ty musiałbyś wysłuchiwać głupich żartów o wspólnym prysznicu po skończonych zajęciach lub tradycyjnej wymianie koszulek. Dlatego bezpieczniej będzie zaproponować coś innego.

Najlepiej nadają się do tego: bieganie, ćwiczenia na siłowni, gra w tenisa lub squasha, pływanie czy jazda rowerem. Pamiętaj jednak, żeby nie robić niczego na siłę. Jeśli Twoja kobieta nie lubi takiej formy spędzania wolnego czasu, to nie naciskaj i idź na trening sam albo z kumplami.

Gotowanie

Kobiety uwielbiają facetów, którzy potrafią gotować. Dlatego raz na jakiś czas powinieneś przygotować dla swojej ukochanej romantyczną kolację ze świecami i winem w roli głównej. Od czasu do czasu warto jednak zaproponować wspólne przygotowanie posiłku.

Nie musi to być nic wyszukanego. Kup wcześniej wszystkie potrzebne produkty i przejmij rolę szefa kuchni. Zapunktujesz wtedy podwójnie, bo pokażesz, że potrafisz nie tylko gotować, ale też dowodzić.

Jeśli gotowaniem zajmuje się głównie ona, to raz na jakiś czas dołącz do niej. Możesz zająć się krojeniem warzyw, przyprawieniem mięsa lub pilnowaniem, żeby coś się nie przypaliło. Każda kobieta doceni taki gest.

Oglądanie meczów piłki nożnej

Ten punkt może wydawać się lekko kontrowersyjny, jednak tylko na pierwszy rzut oka. Powiedz swojej kobiecie, że rezygnujesz z wyjścia do pubu z kumplami, bo wolisz obejrzeć mecz ulubionej drużyny z nią. Chyba nie ma na tym świecie przedstawicielki płci pięknej, która nie doceniłaby takiego gestu.

Doskonałym urozmaiceniem takiej formy wspólnego spędzania czasu może być obstawianie meczów. Poproś ukochaną o wytypowanie końcowego rozstrzygnięcia i zapewnij ją, że jeśli zrobi to poprawnie, zabierzesz ją na zakupy. Dzięki temu unikniesz głupich pytań o spalonego, bo dziewczyna całą swoją uwagę skupi na kibicowaniu.

Nie chcesz przy tym tracić swoich ciężko zarobionych pieniędzy? Z pomocą może przyjść bonus bukmacherski. Jak więc sam widzisz, wspólne oglądanie meczów piłki nożnej ze swoją kobietą, może przynieść Ci wiele korzyści.

Wyjście na piwo

Kto powiedział, że na piwo powinno wychodzić się tylko z kumplami? Oczywiście od czasu do czasu jest to wskazane, jednak warto zrobić od tego wyjątek. Poświęć więc jakiś sobotni wieczór i zabierz swoją ukochaną na “męski” wypad.

Takie spotkanie nie musi ograniczać się do siedzenia przy stoliku i piciu złocistego trunku. Idźcie do klubu bilardowego lub kręgielni. Wbrew pozorom kobiety uwielbiają takie miejsca, szczególnie gdy mogą się tam udać ze swoim mężczyzną.

Tutaj też możesz zaproponować pewną formę rywalizacji. Jeśli okaże się od Ciebie lepsza w partii bilarda, to zapłacisz za jej następną wizytę u fryzjera. Taka opcja ma jednak pewien minus - może się obrazić, jeśli z nią wygrasz, nie dopuszczając jej przy tym do stołu.

Mycie auta

Kochasz swoje auto prawie tak samo mocno, jak swoją kobietę? Pokaż jej to. Zaproponuj jej wspólne mycie ukochanej fury.

Nie będziesz musiał wtedy wysłuchiwać, że znowu pół soboty spędziłeś na myjni. Dodatkowo, dopuszczając ją do swojego samochodu, pokażesz, że masz do niej pełne zaufanie. Jeśli jesteś odważny i masz poczucie humoru, to możesz zasugerować, żeby zrobiła to topless.

Artykuł partnera 


Dodał(a): Katarzyna Lemanowicz Wtorek 21.03.2023