5 rad dla samca alfa

Chcesz być przywódcą stada? Ucz się od najlepszych, czyli od dzikich wilków!
5 samiec alfa.jpg


Wilki są inteligentne, silne, niezależne i lecą na nie dziewczyny w czerwonych ciuchach. Na czele każdej wilczej watahy stoi perfekcyjny samiec alfa, zwany też basiorem — supergość, który bezbłędnie rządzi stadem podległych mu osobników. To naprawdę godny wzór do naśladowania!

1. UŻYWAJ GŁOWY, A NIE SIŁY
Samcem alfa nie jest najsilniejszy wilk w stadzie, ale najlepszy przywódca i organizator. Prowadź więc kumpli do baru i każ im kupić piwo. Ale jeśli dojdzie do burdy, sam nie walcz, tylko wystaw do walki największego osiłka, tzw. samca beta.

2. PRZYJMIJ WŁAŚCIWĄ POSTAWĘ
Wilk alfa wyróżnia się wyglądem. Chodzi na sztywnych łapach, z podniesionym pyskiem, patrzy innym wilkom w oczy. Tak jak on bądź pewny siebie. Nie garb się. W dyskusji nie spuszczaj wzroku z rozmówcy. Niech wie, kto tu rządzi.

3. USTAL KOLEJNOŚĆ DZIOBANIA
W  stadzie obowiązuje hierarchia. Po polowaniu jako pierwszy posila się wilk alfa. Kiedy więc kelnerka przyniesie piwo, wpierw sam napij się do woli. Dopiero gdy skończysz, kumple mogą sięgnąć po swe kufle.

4. ODPOWIEDNIO TRAKTUJ KOBIETY
Prawdziwy basior ma tylko jedną stałą partnerkę, tzw. waderę, która razem z nim rządzi stadem. Wśród samców alfa nie ma gejów. Uświadom kumplom, że mają się słuchać twojej dziewczyny, tak jak ciebie. I jedynie ty możesz ją obmacywać.

5. DBAJ O INNYCH SAMCÓW
Mimo narzuconych zasad wilki w stadzie są posłuszne swojemu przywódcy. Dlaczego? Bo więcej samcowi alfa zawdzięczają, niż tracą. Twoi kumple też będą cię wielbić, jeśli zapewnisz im to, czego tak naprawdę pragną: piwo, żarcie i kablówkę z piłką nożną. Łatwizna!

Dodał(a): S.D. Wtorek 04.09.2012