5 oznak, że ona cię chce

Nie jesteś pewien, czy ona pożąda ciebie tak jak ty jej? Wypatruj tych pięciu oznak, a będziesz wiedział, jakie masz szanse, aby twój wieczór skończył się tak jak to sobie zaplanowałeś.

3.jpg


Co prawda zawsze, kiedy myślimy, że wiemy coś o kobietach, one zmieniają zdanie i jesteśmy w punkcie wyjścia. Na szczęście są pewne stałe, które zostały potwierdzone przez psychologów. Jeśli zauważysz te pięć subtelnych oznak nie bój się i idź na całość. Ona pragnie ciebie, tak samo jak ty jej.

5. Jej głos się zmienia

Pewne rzeczy z naszym ciałem dzieją się samoistnie, kiedy ktoś nas pociąga. Jeśli kobieta jest tobą zainteresowana, jej głos, niezależnie od niej, zmieni się. Stanie się nagle nieco wyższy (cieńszy, piskliwy), flirciarski, albo z drugiej strony - bardziej ponętny. Dlatego podczas randki, nie opowiadaj o swoim, na pewno ciekawym życiu, a pozwól jej mówić i zajmij się swoim drinkiem.

4. Częstsze dotykanie

Jest to dość oczywiste. Kiedy kobieta cię pragnie, szuka powodów, aby dotknąć twojego ciała. W ten sposób bez słów próbuje ci powiedzieć, że jest zainteresowana. Może przysuwać się do ciebie, chociaż z drugiej strony jest dużo miejsca, albo strzepnąć paprocha z ubrania, bądź poklepać po ramieniu.  Zwracaj na takie rzeczy uwagę, a czeka cię nagroda.

3. Uśmiecha się i odwraca wzrok

Kiedy w klubie, na parapetówie bądź nawet w tramwaju patrzysz na swoją wybrankę i zastanawiasz się, czy ona czuje to samo co ty, a ona spogląda na ciebie, uśmiecha się, po czym spuszcza głowę, albo wraca do swojego drinka i rozmowy z koleżankami, prawdopodobnie jest tobą zainteresowana, tylko przez nieśmiałość nie ma pojęcia co z tym zrobić. Wykonaj wtedy pierwszy krok, w końcu jesteś facetem, a ona najprawdopodobniej na niego czeka.
2.jpg
2. Nie wie, co zrobić z rękoma
W pewnych aspektach życia, jak podczas rozmowy kwalifikacyjnej, należy powstrzymywać się od nadmiernych ruchów i odłożyć wszelkie akcesoria. Ta zasada znika w trakcie randek. Jeśli odprowadzasz ją do domu, a ona rozmarzona bawi się kluczami, prawdopodobnie jest tobą zainteresowana. Tak samo kiedy podczas rozmowy nawleka włosy na palec, albo rurką miesza w drinku. O ile nie robi tego nerwowo,bezwiednie okazuje, że cię pragną.

1. Utrzymuje kontakt wzrokowy

Ludzie komunikują wzrokiem głównie dwa odczucia względem innej osoby. Z jednej strony jest to wrogość, a z drugiej zainteresowanie. Na pewno rozpoznasz o które chodzi, jak tylko na nią spojrzysz. Jeśli wlepia się w ciebie z błyskiem w oku, jest twoja. Dzięki temu poznasz jej intencje i będziesz wiedział co robić.

Już wszystko jasne? To ruszaj w miasto i szukaj powyższych oznak u potencjalnych partnerek. Teraz na pewno uda ci się zdobyć wymarzoną kobietę.Dodał(a): Paweł Zieleń Piątek 14.04.2017