4 atrakcje, dzięki którym poczujesz zastrzyk adrenaliny

Nudzi cię już siedzenie w domu i masz ochotę na solidny zastrzyk adrenaliny? Zapomniałeś już, jak to jest czuć przyspieszone bicie serca, uczucie skręcania żołądka i podwyższone ciśnienie? Najwyższy czas ponownie poczuć przyjemny niepokój.
iStock-946018340.jpg

Przygotowaliśmy dla was kilka atrakcji, które sprawią, że po ich przeżyciu długo będziecie chodzić na miękkich nogach. Zobaczcie co możecie zrobić oryginalnego, zamiast znów cisnąć nad zatłoczone morze czy oklepany Kraków

NURKOWANIE W ZALANYM KAMIENIOŁOMIE

NURKOWANKO.jpg

Zastanawiałeś się zawsze, jak muszą czuć się nurkowie odkrywający kolejne miejsca pod wodą? Masz wyjątkową okazję sprawdzić to na własnej skórze. Zwiedzanie kamieniołomu brzmi ekstra, ale pomyśl o tym, jak świetnie musi być robić to samo w głębinach. Jak masz dość ludzi, to idź tam, gdzie ich nie znajdziesz. Na pamiątkę dodatkowo zrobią ci zdjęcia. Jeśli jesteś wystarczająco odważny, aby zejść do podwodnych ciemności zalanego kamieniołomu, możesz skorzystać z takiej okazji tutaj.

LUDZKA PROCA

PROCKA.jpg

Chyba każdy w dzieciństwie tworzył swoją pierwszą broń z rozdwojonego patyka. W telewizji oglądało się także cyrkowe popisy ludzi, którzy sami siebie wystrzeliwali z armaty. Teraz ty możesz zostać wystrzelony z wielkiej procy. Nie wylecisz jak kamyk, a spece bezpiecznie sprowadzą cię na ziemie. Przyspieszenie, jakie osiągniesz po wystrzeleniu, jest porównywalne do tego podczas startu myśliwca bojowego. Mimo tego, że wszystko dzieje się pod kontrolą instruktorów, idzie się nieźle przestraszyć. Taką atrakcję możesz sobie sprawić w tym miejscu.

SKOK NA BUNGEE

BUNGEE.jpg

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć nieśmiertelnego klasyka. W gronie osób żądnych adrenaliny zapewne znajdzie się kilku tradycjonalistów. W tej sytuacji najlepszą opcją będzie skok na bungee. Kontrolowany spadek z dużej wysokości większości znany jest z opowieści, ale nie każdy miał okazję to przeżyć. Jeśli chcesz, możesz dołączyć do grona osób, które mają za sobą skok na bungee. Podaruj sobie 70 metrów wolnego lotu. Taką możliwość możesz wykupić na tej stronie.

ESCAPE ROOM "SEX ROOM"

SEKSUALNA.jpg

No chyba nie myślałeś, że będzie tutaj tylko o nurkowaniu i skokach? Nie mogło zabraknąć wyjątkowego miejsca, w którym będziesz musiał wcielić się w rolę detektywa. Wykonasz zlecenie dla klienta, który za bardzo wkręcił się w zabawy BDSM. Realizacja jego seks fantazji została nagrana i teraz facet jest szantażowany nagraniem. Musisz odnaleźć dominę i odebrać jej kompromitujące nagrania. Połączenie adrenaliny z połączeniem zapowiada się świetnie. Możliwość udziału w zabawie wykupisz tutaj.

Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / istockphoto.com Środa 16.09.2020