2014 FIFA World Cup Brazil

W końcu doczekałeś się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, Jednak nie do końca satysfakcjonują Cię wyniki? Weź sprawy w swoje ręce i wygraj nawet reprezentacją Polski! No dobra, oni nawet w grze mogą nie dźwignąć tego ciężaru…
fifa-brasil.jpg

Spece z Electronic Arts zrobili spory postęp w kwestii niepełnoprawnych wydań gry FIFA. Sięgnijmy pamięcią do UEFA Euro 2012 i wiemy, że będą to przykre obrazki zarówno w kwestii występów naszych na polskich stadionach, jak i cyfrowej kopaniny, ale to tylko po to, żeby mieć dobre tło dla najnowszego tytułu. 2014 FIFA World Cup Brazil to gra pracująca na tym samym silniku co FIFA 14, ale ze sporą ilością ciekawych poprawek, dodatków i zmian.

Przede wszystkim dostajemy do dyspozycji 12 nowych stadionów, a także zaktualizowane 203 drużyny narodowe, a w nich 7 469 tysiąca zawodników, których poprowadzi 19 licencjonowanych selekcjonerów. „Ożywiono” też kibiców i ich doping, a w ważnych momentach meczu puszczane są wstawki ze stref kibica. Brazuca – oficjalna piłka Mundialu – ma bardziej realistyczną mechanikę.


Tryby gry w 2014 FIFA World Cup Brazil:
Road to the FIFA World Cup – wybierasz ulubioną drużynę i próbujesz doprowadzić ją do finałów Mistrzostw.
Road to Rio de Janeiro – 32 drużyny walczą online o Puchar Świata.
Captain your Country – musisz udowodnić, że jesteś godny noszenia kapitańskiej opaski. Startujesz z rezerw i pniesz się coraz wyżej.
Story of Qualifying – do wyboru masz ponad 60 scenariuszy meczów, które miały miejsce w eliminacjach do Mundialu. W tym trybie rozpoczynasz grę w krytycznym momencie spotkania i możesz zmienić lub powtórzyć bieg wydarzeń z przeszłości. Twórcy będą dodawać kolejne scenariusze po rozegranych spotkaniach na stadionach Brazylii w realnych Mistrzostwach.


2014 FIFA World Cup Brazil to tytuł obowiązkowy, by przetrwać przerwy między meczami i mieć satysfakcję z napisania historii futbolu na nowo. Oczywiście pozwoli Ci tez otrzeć łzy po finale Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014, który odbędzie się 13 lipca na słynnej Maracanie.

Gra dostępna na platformy:
PS3, XBOX.
Comedy Central stworzyło grę Football or Porn, w którą każdy będzie grał, i o której każdy będzie mówił! Zabaw się sam ze sobą i wejdź na www.footballorporn.cc. Dla twardych zawodników przygotowano konkurs - do wygrania 30 tysięcy brazylijskich reali.

Dodał(a): gianni Czwartek 12.06.2014