2022 pod znakiem dobrej kuchni z Created with Love

W nowym roku chcesz wreszcie wprowadzić w życie postanowienie o zdrowym odżywianiu?

cwl5.jpg

A może zależy ci na poprawie twojej sylwetki? Skorzystaj ze spersonalizowanego cateringu dietetycznego stworzonego Szefową Kuchni Roku i trenera personalnego, z którym osiągniesz swoje cele! Zwłaszcza, że Created with Love – bo o nim mowa – dostępny do tej pory jedynie w stolicy rozszerzył właśnie swoją dostępność na całą Polskę. Teraz skorzystasz z tej wyjątkowej propozycji we Wrocławiu, Białymstoku, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Częstochowie, Katowicach, Lublinie, Olsztynie, Kielcach oraz na terenie całego województwa mazowieckiego.

Created with Love - spersonalizowany catering dietetyczny

Poprzez sposób żywienia chcesz osiągnąć konkretne cele? Zależy ci na redukcji wagi? Poprawie sprawności i odporności? A może męczą cię alergie pokarmowe albo cierpisz na choroby wymagające wykluczenia konkretnych grup produktów z jadłospisu? Do tego zależy ci na najwyższej jakości, a na dodatek nie lubisz gotować. Myślisz, że nie jesteś w stanie skorzystać z gotowego rozwiązania w postaci diety pudełkowej? Zaraz przekonamy cię o tym jak bardzo się mylisz.

Posiłki dla wymagających

Jeśli catering tworzy miłośniczka gotowania i dietetyczka dzierżąca tytuł Szef Kuchni Roku oraz trener personalny z ogromnym doświadczeniem masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. Kami i Darek stworzyli catering wyróżniający się indywidualnym podejściem do klienta, skutecznością, jakością i doskonałym smakiem! Nim jakikolwiek składnik trafi do starannie opracowanych, dietetycznych przepisów Kami, Darek osobiście dokonuje wyboru i testu wszystkich produktów. Zamawiając posiłki w Created with Love masz pewność, że mięso pochodzi wyłącznie z ekologicznych hodowli, jajka tylko od kur z wolnego wybiegu, a warzywa zawsze od certyfikowanych rolników. Tak rozumiana jakość to zupełnie nowy standard wśród diet pudełkowych i wyraz szacunku do własnego ciała. Ale to nie wszystko. Drugim niezwykle istotnym elementem sukcesu jest odpowiedni rozkład mikro i makro składników – białka, węglowodanów i zdrowych tłuszczów – w daniach. Dlatego Kami, jako dietetyczka, kładzie nacisk na składniki odżywcze, kalorie, oraz redukcję ilości tłuszczu w daniach. Z powodzeniem odchudza klasyki każdej kuchni pozostawiając tobie przyjemność jedzenia. Z CwL możesz pozwoli sobie nawet na desery w trakcie diety!

cwl2.jpg

Fama niesie się w całą Polskę

CwL to nie tylko najlepsza jako i niepowtarzalny smak. To również wyjątkowy model biznesowy. Od samego początku ich firma działała w oparciu o ściśle określony limit klientów. Po jego osiągnięciu nie przyjmowała już nowych zamówień. Dzięki temu była w stanie zaoferować unikalne, spersonalizowane rozwiązania przy poświęceniu odpowiedniej ilości czasu każdej osobie. W ten sposób wypracowała jakości, o której mówiono na mieście, i na którą warto jest czekać w wirtualnej kolejce. Dodatkowym założeniem Kami i Darka był catering, w którym nie zamawiasz posiłku spośród gotowych rozwiązań. To catering dietetyczny, w którym wartości odżywcze dostosowano indywidualnie do potrzeb danej osoby, a kaloryczności jest jedynie efektem ubocznym. Jak to działa? Nim twoje zamówienie zostanie uruchomione wypełniasz na www marki drobiazgowy formularz, który pozwoli poznać twoje potrzeby, preferencje, problemy zdrowotne i ewentualne ograniczenia.

cwl7.jpg

Dodatkowo istnieje także możliwość skorzystania z dni testowych by upewnić się, czy ta forma jedzenia ci pasuje. Wszystko po to by credo wyjątkowego duetu twórców CwL stało się także twoim – "jedzenie nie może męczyć, ono ma sprawiać przyjemność". Rekomendacje zadowolonych klientów potwierdzają sukces marki. Jeśli więc zależy ci na tym by nowy rok zacząć wyjątkowo smacznie zarezerwuj usługę już dziś.

Zamówienie złożysz na www.createdwithlove.pl


Dodał(a): Katarzyna Lemanowicz Niedziela 12.12.2021