Jak wybrać maszynkę do włosów?

Samodzielne strzyżenie włosów to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie.

jaką maszynke wybrać 2.jpg

Jak wybrać maszynkę, która umożliwi osiągnięcie satysfakcjonującego efektu? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę podczas zakupów.

Nie musisz odwiedzać fryzjera, żeby cieszyć się wymarzoną fryzurą. Dzięki maszynce do włosów możesz zrobić to sam! Dobra strzyżarka to podstawa.

Maszynka do włosów – ostrze i ustawienie długości

Dwie najważniejsze kwestie, na które powinieneś zwrócić uwagę, to rodzaj ostrzy i możliwość regulowania długości strzyżenia. Ważne jest, żeby maszynka goliła bez szarpania i wyrywania włosów. Szybkie i bezpieczne strzyżenie zapewniają ostrza wykonane z metalu wysokiej jakości – np. ze stali szlachetnej lub tytanu.

Bardzo istotne jest także to, by maszynka miała możliwość precyzyjnej regulacji długości strzyżenia. Dzięki temu będziesz mógł zgolić włosy na dokładnie taką długość, jaką chcesz. Regulację długości umożliwiają nasadki – najlepiej, kupić je w zestawie z maszynką. Niektóre modele wyposażone są także w pokrętło, które umożliwia ustawienie długości.

Maszynka do strzyżenia – o czym jeszcze warto pamiętać?

Zwróć uwagę na zasilanie maszynki. Modele podłączane do gniazdka są mniej praktycznie od tych na baterie. Warto sprawdzić, ile czasu urządzenie może działać na w pełni naładowanej baterii. Tutaj zasada jest prosta – im dłużej, tym lepiej. Ważne jest także to, ile czasu zajmuje naładowanie akumulatora. Producenci najczęściej umieszczają potrzebne informacje na opakowaniu. Szczegółowe parametry danego modelu możesz znaleźć także w sieci. Upewnij się także, czy maszynka jest wodoodporna. Wodoodporną maszynkę możesz łatwością umyć pod strumieniem wody z kranu. To duża wygoda i oszczędność czasu.

jaką maszynke wybrać 1.jpg

Maszynki do włosów Philips

Wiesz już, na co warto zwrócić uwagę podczas zakupów. Terazczas na konkretne propozycje – jaką maszynkę kupić? Wartym uwagi rozwiązaniem są maszynki do strzyżenia włosów Philips. Maszynki z serii 5000 i 7000 wyposażone są w ostrze ze stali szlachetnej, a modele z serii 9000 w ostrze z tytanu. Dzięki precyzyjnemu mechanizmowi regulacji do wyboru masz kilkadziesiąt ustawień długości. Szeroki zakres gwarantuje, że znajdziesz długość dopasowaną do Twoich preferencji. Do wszystkich urządzeń dołączony jest zestaw praktycznych nasadek. Urządzenia są wodoodporne, bez obaw możesz płukać je pod kranem. Maszynki do włosów Philips z serii 9000 i 7000 są wstanie działać do 120 minut na w pełni naładowanej baterii.

Wybierz odpowiednią maszynkę do włosów i urządź salon fryzjerski we własnej łazience!

Materiał partnera


Dodał(a): Katarzyna Lemanowicz Poniedziałek 29.11.2021