Isabela Moner – ona już niebawem będzie na topie

Chociaż główne role w „Sicario 2: Soldado” należą do Josha Brolina i Benicio Del Toro, to sporo czasu ekranowego otrzymała również młoda, bo zaledwie 17-letnia, Isabela Moner. I swoim występem dobitnie udowadnia, że na naszych oczach rodzi się nowa gwiazda.

mon.jpg

Jak już mieliśmy okazję wspominać w naszej recenzji „Sicario 2: Soldado”, fabuła filmu koncentruje się wokół wątku konsekwencji porwania Isabel Reyes przez amerykańskich agentów specjalnych. W pewnym momencie sytuacja wymyka się spod kontroli i bohater grany przez Benicio Del Toro jest zmuszony zająć się krnąbrną i pyskatą Isabell. Ta początkowo jest nastawiona do niego bardzo nieufnie, ale z czasem się to zmienia.Isabela Moner – kim jest?

Panna Moner jest Amerykanką (przyszła na świat w 2001 roku w Cleveland), ale urodę zawdzięcza swoim peruwiańskim korzeniom. Jak sama przyznaje, w większym stopniu uważa się za Peruwiankę, niż Amerykankę.

„Sicario 2: Soldado” jest bez wątpienia największą i najważniejszą pozycją w dotychczasowym dorobku zawodowym młodej aktorki, ale bynajmniej nie jedyną. Dziewczyna zadebiutowała na dużym ekranie już w 2013 roku w filmie „The House That Jack Built”. Rok później wystąpiła w kilku odcinkach sitcomu „Fisherowie”, a także użyczyła głosu jednej z bohaterek kreskówki „Dora i przyjaciele”. Pierwszą naprawdę dużą rolą była rola Isabeli (jak widać aktorka lubi, gdy jej postaci mają na imię tak samo, jak ona) w „Transformers: Ostatni rycerz”. A po ostatnim występie w „Sicario 2: Soldado” nie mamy wątpliwości, że panna Moner otrzyma wiele nowych, interesujących propozycji. I choć ze względu na jej wiek (wciąż 17 lat) trudno nam się zachwycać jej urodą, to musimy przyznać, że dziewczyna ma w sobie dużo uroku. Dodał(a): Piotr Majewski / fot. materiały prasowe Czwartek 19.07.2018