Praca marzeń! Zostań testerem wanien jacuzzi

Jeśli nie macie pomysłu na to, co robić podczas nadchodzących wakacji, rzućcie koniecznie okiem na ofertę pracy w Lay-Z Spa. Firma szuka osoby, której zadaniem będzie testowanie wanien jacuzzi.

Co można robić w wakacje, jeśli nie ma się stałej pracy, a perspektywy na jakikolwiek wyjazd wyglądają raczej marnie? W takiej sytuacji warto zainteresować się pracą sezonową, której zwłaszcza w miejscowościach typowo turystycznych nie brakuje. O ile jednak pracować w gastronomii lub wypożyczalni sprzętu sportowego będzie miało okazję całkiem sporo ludzi, to pewien szczęśliwiec zostanie zatrudniony na stanowisko, które zapewne budzi zazdrość niejednego menadżera wyższego szczebla.

Mowa o ofercie pracy, ogłoszonej przez sieć hoteli spa Lay-Z Spa. Stanowisko, na które prowadzona jest rekrutacja, wymaga od potencjalnych kandydatów kilku atrybutów, a najważniejszym jest zamiłowanie do długich kąpieli. Lay-Z spa chce zatrudnić człowieka, którego zadaniem będzie testowanie wanien jacuzzi. Do obowiązków osoby, która przejdzie pomyślnie rekrutację na stanowisko „hot tubologist” (Amerykanie nazywają jacuzzi „hot tub”) będzie należało:


– recenzowanie wanien i dzielenie się wrażeniami na kanałach social media Lay-Z Spa,
– testowanie wanien we własnym domu wraz z przyjaciółmi, 
– zostanie ambasadorem marki

 

Firma ponadto oferuje wynagrodzenie w wysokości około 665 dolarów. Chętni na pracę muszą nagrać film, w którym umiejętnie przekonają rekrutujących, że to właśnie oni powinni ją otrzymać. Można to zrobić za pośrednictwem Facebooka lub Instagrama. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 10 czerwca 2018 roku.


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/layzspaofficial/ Czwartek 07.06.2018