Zwykli mężczyźni w reklamie bielizny

BuzzFeed po raz kolejny leczy ludzkie kompleksy. Tym razem portal skupił się na mężczyznach, wypuszczając zdjęcia bieliźnie swoich redaktorów zamiast profesjonalnych modeli. Tak właśnie wygląda w gatkach statystyczny (!) facet, który nie jest zawodowym modelem!

buzzfeed models

Pamiętacie akcję strony BuzzFeed, mającą na celu pokazać, że zwykłe kobiety nie wyglądają jak aniołki Victoria's Secret? Kilka redaktorek portalu ubrało się wtedy w kostiumy kąpielowe popularnej marki i pozowało w nich w identyczny sposób do topmodelek. Efekty opublikowano na zdjęciach (zobacz: Różnica między zwykłą kobietą a modelką Victoria's Secret). Tym razem możemy zobaczyć, jak statystyczny facet, nieposiadający figury modela, prezentuje się w bieliźnie Calvina Kleina.

Naprawdę nie mamy się czego wstydzić, jeśli nie mamy kaloryfera i wielkiego bica!Kevin
"Nie mogę utożsamić się z tymi reklamami, nie reprezentują mnie. Rozumiem, że mają sprzedać pewną ideę i myślę, że im się to udaje, ale wywołują u mnie kompleksy. Jasne, mógłbym chodzić na siłownie kilka razy w tygodniu, ale to nie jest coś w zasięgu ręki".
OTIweDU3NQ==,kevin.jpg

Isaac
"To oczywiste, że Calvin Klein sprzedaje nic innego jak fantazję. Na pewno nie kierują ich do mnie. Byłoby miło, gdyby czasem pomyśleli o masywniejszych facetach".
OTIweDU3NQ==,isaac.jpg

Logan
"Chcesz zaniżyć w sobie poczucie własnej wartości? Porównaj się z modelami bielizny. Warto nauczyć się doceniać to, co się ma. To trudne, ale konieczne. Wiem, że czeka mnie jeszcze wiele pracy nad sobą, ale nie poddam się".
OTIweDU3NQ==,logan.jpg

Matt
"Kupuję ideę sprzedawaną przez Calvin Klein. Ale wiem, że to nie jedyna propozycja na rynku, a pożądać można też mężczyzn o zupełnie innej budowie ciała".
OTIweDU3NQ==,matt.jpg

Spencer
"ABS modela, na którym się wzoruję, to świetne przypomnienie, że "wyglądanie" to ich praca na pełny etat".
OTIweDU3NQ==,dan.jpg

Dan
"Jestem zadowolony z tego, jak wyglądam. Nie jestem co prawda Djimonem Hounsou, ale nie muszę. Wystarcza mi bycie Danem".
OTIweDU3NQ==,spencer.jpg

OTIweDU3NQ==,faceci2.jpg


Dodał(a): Bartosz Joda, fot. BuzzFeed Poniedziałek 10.08.2015