Zwolniony za THC

30-latek został zwolniony z pracy, za to że kupił rekreacyjną marihuanę i pochwalił się tym w telewizji. Nie żałuje, jest z tego dumny i czuje się poniekąd legendą.
mike-thc.jpg

Mike Boyer jest pierwszą osobą, która kupiła legalnie rekreacyjną marihuanę w miejscowości Spokane w stanie Waszyngton. Po transakcji udzielił wywiadu dziennikarce z lokalnej telewizji. Na jego nieszczęście relację widział kontrahent firmy ochroniarskiej, dla której pracował. Partnerowi biznesowemu przedsiębiorstwa Kodiak Security Services przeszkadzało, że może go ochraniać ktoś pod wpływem marihuany. Mike dostał od szefa wypowiedzenie.Nie przejął się tym zbytnio, gdyż dostał to, po co czekał na legalną gandzię przez 19 godzin. By przetrwać noc, wziął ze sobą śpiwór, karimatę i ulubione przekąski. O 14, gdy otworzono sklep, Mike był najszczęśliwszym mieszkańcem Spokane.


Po całym zajściu powiedział portalowi Vocativ: „Jestem kapitanem, jestem numerem jeden. Można stracić i zyskać pracę, ale pierwszą osobą, która kupiła rekreacyjną marihuanę w Spokane, można być tylko raz”. Zioło zdecydowanie obniżyło temu panu poziom stresu.

Dodał(a): gianni Czwartek 17.07.2014