Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun „najmocniejszego filmu” w dorobku Patryka Vegi. W „Botoksie” reżyser uderza w polską służbę zdrowia.
botoks1.jpg

Zdjęcie: Anna Gostkowska, Copyright (C) Vega Investments

Patryk Vega po porzuceniu swojego sztandarowego projektu, jakim była seria „Pitbull” i zrealizowaniu krótkometrażówki z Ewanem McGregorem postanowił wyreżyserować film o polskiej służbie zdrowia. Zapowiadał już, że będzie to najmocniejsza produkcja w jego dorobku. A teraz możemy obejrzeć pierwszy zwiastun „Botoksu”, który zdaje się potwierdzać jego słowa.

Twarze, jakie zobaczymy na ekranie są dobrze znane z poprzednich filmów Vegi. W „Botoksie” pojawia się Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Marieta Żukowska, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański czy Janusz Chabior. Produkcja ma trafić do kin już 29 września 2017 roku.

I chociaż Patryk Vega zamienił środowisko bezkompromisowych policjantów na lekarzy, to wydaje się, że w „Botoksie” zobaczymy wszystko, do czego reżyser przyzwyczaił nas już w serii „Pitbull”. Będzie wulgarnie, błyskotliwie, zabawnie i nie zabraknie napięcia.

A tak prezentują się plakaty promujące film:

Dodał(a): Rafał Szyszka / fot.:Kino Świat Piątek 07.07.2017