Zwiastun filmu o Conorze McGregorze

Powstał film dokumentalny o Conorze McGregorze, który pokaże usłaną licznymi porażkami ścieżkę tego najpopularniejszego dziś zawodnika MMA do oszałamiającego sukcesu. Do sieci trafił też pierwszy trailer.

Film o McGregorze nosi tytuł „Notorious” i był kręcony przez cztery lata, podczas których kamera towarzyszyła Irlandczykowi przed jego walkami w oktagonie, w ich trakcie, a także po. Nic tam nie jest koloryzowane, nic nie jest inscenizowane, a wszystkie emocje i reakcje są prawdziwe i przeżywane szczerze.

Poza tym znajdują się tam także wywiady z samym McGregorem, jego wieloletnią partnerką Dee Devlin, a także wieloma towarzyszącymi mu ludźmi, którzy opowiadają o drodze zawodnika na szczyt i sprawiają, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana MMA i Conora McGregora. Choć ludzie mniej zainteresowani tą tematyką z pewnością znajdą coś dla siebie. W końcu Irlandczyk to niesamowicie barwna postać.

„Notorious” trafi na ekrany brytyjskich i irlandzkich kin 1 listopada, 8 listopada w USA i Kanadzie, natomiast 9 listopada w Australii i Nowej Zelandii. Polscy widzowie będą go zaś mogli zobaczyć najprawdopodobniej dopiero w 2018 roku. Teraz natomiast na oficjalnym kanale studia Universal Pictures odpowiedzialnego za stworzenie filmu, pojawił się pierwszy, ponad 2-minutowy zwiastun produkcji, który możecie zobaczyć poniżej.ZOBACZ TEŻ:


Zobaczcie liczby związane z walką Mayweathera i McGregora!

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 1 września 2017


Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. instagram.com/thenotoriousmma/ Piątek 06.10.2017