Zrób to z Lenovo! Czas Noviki.

Co łączy muzykę z nowoczesną technologią? Projekt „For those who do. Zrób to z Lenovo!”.
novika


W projekcie „For those Who Do. Zrób to z Lenovo!”, który potrwa do końca grudnia 2013 r., rozpoczyna się etap dedykowany muzyce i Kasi „Novice” Nowickiej - piosenkarce, autorce tekstów i muzyki, jednej z najlepszych polskich wokalistek klubowych i osobowości kultury klubowej.

27 czerwca ruszył pierwszy z konkursów „Zawsze chciałem to zrobić!”, pod hasłem „Zrób to po swojemu. Zrób to z Lenovo!” w którym do wygrania jest udział w warsztatach muzycznych z Noviką, a w wielkim finale atrakcyjna kwota na spełnienie swojego zawodowego marzenia. Konkurs potrwa do 22 lipca, zgłoszenia konkursowe można wysyłać poprzez stronę www.zrobtozlenovo.pl.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać nagrany przez siebie remix lub cover udostępnionego przez Novikę utworu „Safest”, bądź własne video do wybranego fragmentu utworu. Zgłoszenie konkursowe należy przesłać za pośrednictwem formularza, który jest dostępny na http://zrobtozlenovo.pl/konkursy/konkurs-z-novika/.

novika

Z laureatami konkursu Novika spotka się osobiście na początku września podczas warsztatów muzycznych. Artystka podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowie jak stawiać pierwsze kroki w biznesie muzycznym.Jeden z uczestników przejdzie do wielkiego finału konkursu, który odbędzie się w grudniu, w którym nagrodą główną będzie atrakcyjna kwota na spełnienie zawodowego marzenia laureata.

Ponadto od 2-8 lipca na fan page’u Lenovo Polska królować będzie muzyka. Specjalnie dla fanów marki, Artystka odkryje świat muzycznych inspiracji. W trakcie „Tygodnia muzycznego z Noviką” wokalistka będzie dzielić się z internautami swoimi doświadczeniami i wiedzą. Dowiemy się czego słucha, co lubi, co ją inspiruje. Będzie to wyjątkowy czas dla wszystkich tych, którym technologia Lenovo umożliwi wejście do kreatywnego świata muzyki.O projekcie „For those who do. Zrób to z Lenovo!”
Lenovo – jeden z największych dostawców komputerów i urządzeń mobilnych na świecie wkracza w inspirujący świat mody, muzyki, designu, fotografii, a także sportu oraz gier komputerowych. Wraz z zaproszonymi do projektu ekspertami, Lenovo będzie szukać młodych talentów i spełniać ich zawodowe marzenia. W projekcie „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” udział wezmą wyjątkowe osobowości: znana fotografka Lidia Popiel, projektant mody Łukasz Jemioł, wokalistka i dziennikarka radiowa Novika, ilustratorka mody Olka Osadzińska, młode projektantki z Lola Victoria Design, kierowcy rajdowi RMF 4Racing Team, a także mistrz świata w grach komputerowych Wiktor ”TaZ” Wojtas. To tzw. „DO’ersi” Lenovo, czyli osoby, które na co dzień robią niezwykłe rzeczy, realizują swoje pasje, są kreatywne i aktywne. Głównym celem „Zrób to z Lenovo!” jest znalezienie kolejnych „DO’ersów” i wspieranie ich w spełnianiu zawodowych marzeń.

novika

Dodał(a): ckm.pl Środa 03.07.2013